[STUDENCI][Szafa VIVE] Darmowy PowerBank za zakupy za min. 50 PLN
Zakończono

[STUDENCI][Szafa VIVE] Darmowy PowerBank za zakupy za min. 50 PLN

1
lis 2. 2016
1. Aby otrzymać prezent – Power Bank, Uczestnik spełniający warunki określone w § 2, w wybranym w trakcie rejestracji sklepie VIVE Profit przy kasie musi okazać: paragon potwierdzający dokonanie we wskazanym sklepie, w danym dniu zakupów o wartości nie niższej niż 50 zł brutto ( kwota ta musi wynikać z jednego paragonu ),otrzymany
na adres e-mail wraz z potwierdzeniem pomyślnej rejestracji - kupon wraz z kodem kreskowym oraz ważną legitymacją studencką.
Kupon potwierdzający rejestrację jest ważny 3 dni od daty otrzymania maila.
Kuponu zawierającego kod kreskowy nie ma potrzeby drukować wystarczy okazać go na ekranie swojego smartfona. Kasjerka wydaje prezent – Power Bank określony w §4.1 Regulaminu, tylko i wyłącznie osobom, które spełniają warunki określone niniejszym Regulaminem. Uczestnik akcji w dniu odbioru prezentu – Power Banku nabywa także wyjątkową możliwość otrzymania kuponu rabatowego w wysokości 10zł brutto na kolejne zakupy w każdym sklepie sieci VIVE Profit, ważny do dnia 30.11.2016 przy czym rabat o wskazanej wysokości będzie przysługiwał wyłącznie w przypadku zakupów o wartości potwierdzonej jednym paragonem w wysokości minimum 50zł brutto.Z zakupu i akcji wyłączone są torby zaprojektowane przez Mariusza Przybylskiego. Otrzymanie kuponu rabatowego jest możliwe tylko jednocześnie z prezentem - PowerBank.
Aktualizacje społecznościowe
Urządzenia mobilne
1 Komentarz
Jakbym na studiach mial 50 zloty na ciuchy to bym byl bogaty
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy