Niestety, ta okazja już wygasła
STRANGE BRIGADE / PL / XBOX ONE / NOWA # Strange Brigade PL PS4 za 44,90 zł
136° Zakończono

STRANGE BRIGADE / PL / XBOX ONE / NOWA # Strange Brigade PL PS4 za 44,90 zł

40zł 8,99zł Allegro Okazje
4
136° Zakończono
STRANGE BRIGADE / PL / XBOX ONE / NOWA # Strange Brigade PL PS4 za 44,90 zł
lip 10.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Strange Brigade PL PS4 Nowa Folia za 44,90 zł - ALLEGRO

Strzelanina TPP, której akcja toczy się w alternatywnej wersji lat trzydziestych XX wieku. Dzieło studia Rebellion pozwala graczom przemierzyć pełne tajemnic zakamarki Imperium Brytyjskiego i zbadać sekrety skrywane przez pozostałości po dawnych cywilizacjach.

Strange Brigade jest strzelaniną nastawioną na kooperacyjną rozgrywkę, za której stworzenie odpowiada studio Rebellion – zespół znany przede wszystkim dzięki serii Sniper Elite. Produkcja została wydana między innymi na platformie PC, PS4 i XONE.

Fabuła

Akcja Strange Brigade toczy się w alternatywnej wersji lat trzydziestych XX wieku. W trakcie zabawy przemierzamy pełne tajemnic zakamarki Imperium Brytyjskiego, badając sekrety skrywane przez pozostałości po dawnych cywilizacjach. Realizację powierzonego nam zadania utrudnia fakt, że owych miejsc bronią fantastyczne bestie wskrzeszone przez Seteki – egipską królową-czarownicę.

Tryby gry

Pomimo że trzon Strange Brigade stanowi tryb współpracy, nic nie stoi na przeszkodzie, by bawić się w pojedynkę – w tym przypadku kontrolę nad pozostałymi członkami drużyny przejmuje sztuczna inteligencja.

279905.jpg279905.jpg279905.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
4 Komentarze
Nawet fajna gra, nie kupię jej gdyż mam ją ograną z GP, ale mogę polecić w tej cenie.
Christopher10/07/2020 19:15

Nawet fajna gra, nie kupię jej gdyż mam ją ograną z GP, ale mogę polecić w …Nawet fajna gra, nie kupię jej gdyż mam ją ograną z GP, ale mogę polecić w tej cenie.


Była na game Passie?
Lubię twórców serii Sniper Elite, ale kompletnie nie przemawia do mnie ta produkcja. Niech lepiej pozostaną przy nazistach i nazizombiakach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst