Niestety, ta okazja już wygasła
Stojak serwisowy KAYOBA
488° Zakończono

Stojak serwisowy KAYOBA

129zł159zł-19%Jula Okazje
57
488° Zakończono
Stojak serwisowy KAYOBA
mar 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dla tych co nie zdążyli kupić ostatnio w Lidlu, zbliżona konstrukcja, prawdopodobnie różnią się tylko uchwytem. Darmowy kurier.

Wymagane, darmowe, konto JulaClub, które można założyć przy zakupie.


Porównanie do tego z Lidla:
hopcycling.pl/sto…dl/

Informacje o produkcie:
Niezastąpiona pomoc podczas naprawy! Porządny i stabilny stojak ogólnie ułatwiający naprawę roweru, zwłaszcza regulację przerzutki/hamulca, i umożliwiający wygodniejszą pozycję pracy podczas naprawy roweru.
Drążek teleskopowy można regulować na długość 103-200 cm (od podłogi do klemy), a na szczycie znajduje się klema z możliwością regulacji na 22-82 mm i rotacji o 360°. Obok klemy znajduje się element umożliwiający unieruchomienie kierownicy, a na drążku umieszczono półkę na magnes, dzięki czemu zachowasz porządek wśród nakrętek, śrubek, części zapasowych i narzędzi. Składany do niewielkiego formatu 116x44x13 cm stojak można z łatwością przenieść lub przechować. Powodzenia w naprawie!
Aktualizacje społecznościowe
Jula OkazjeJula gazetka
Najlepsze komentarze
mam i polecam. Teraz aż trudno mi sobie wyobrazić jak mogłem wcześniej serwisować 6 rowerów mojej rodziny bez takiego stojaka. Jeśli lubisz sam dłubać w swoim rowerze to must have a w tej cenie nic lepszego się nie dostanie. Twój kręgosłup będzie ci wdzięczny
57 Komentarzy
Super, własnie szukałem. Dzieki kupiony
mam i polecam. Teraz aż trudno mi sobie wyobrazić jak mogłem wcześniej serwisować 6 rowerów mojej rodziny bez takiego stojaka. Jeśli lubisz sam dłubać w swoim rowerze to must have a w tej cenie nic lepszego się nie dostanie. Twój kręgosłup będzie ci wdzięczny
Mam + Polecam
Mam i polecam
Mam polecam +
a do smarowanio kiety bydzie dobry? bo jo nic innego nie robia cało reszta mi robi kolega za flaszka whisky
To konto w Jula club jest całkowicie darmowe?
Właśnie czy uchwyt lepszy tutaj czy stojaku z Lidla
Jak się to sprawdza przy ramie karbonowej ?
gresro26/03/2020 09:27

Jak się to sprawdza przy ramie karbonowej ?Możesz złapać uchwytem za sztycę. Ogólnie to ściskanie ram karbonowych takimi uchwytami to proszenie się o jej pęknięcie. Możesz zakupić np. Tacx T3075 który nigdzie nie ściska ramy karbonowej.

Lepiej wydać więcej kasy na stojak gdy się ma wysokiej klasy ramę niż mieć rower z uszkodzoną ramą i tanim stojakiem.
Kolunio26/03/2020 09:24

Właśnie czy uchwyt lepszy tutaj czy stojaku z LidlaKupiłem ten stojak z Lidla i jakość pozytywnie mnie zaskoczyła. Jeśli chodzi o uchwyt to lidlowy jest raczej lepszy bo posiada szybko zamykacz i nie trzeba kręcić za każdym razem żeby zdjąć/założyć rower.
A wie ktoś może kiedy znowu będą w Lidlu. Rok temu były 13 marca A w tym cisza...
Kolunio26/03/2020 09:24

Właśnie czy uchwyt lepszy tutaj czy stojaku z Lidla


Podbijam pytanie kolegi - jak ktoś ma porównanie, to prosimy o opinię - lepszy ten czy z lidla? Pytam ogólnie o całokształt.
Edytowane przez: "arkopolo" mar 26.
annmar26/03/2020 10:06

Znalazłem porównanie tych s …Znalazłem porównanie tych stojaków:https://hopcycling.pl/stojak-serwisowy-jula-lidl/


Dzięki, bardzo pomocne. ale nadal nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, który lepszy
Dla tych, którzy nie dotrwają do końca czytania ww. porównania przytoczę jeden z komentarzy dosyć istotny w moim odczuciu jeśli chodzi o porównanie obydwu stojaków . Otóż oprócz wspomnianego wyżej mocowania na śrubę-jula vs na ścisk/zatrzask - lidl jest jeszcze drugi aspekt konstrukcji tegoż mocowania - szczegóły poniżej:

"Ja chciałbym zwrócić uwagę na różnicę w mocowaniach. Ten lidlowski dociska ramę z góry i dołu, czyli tam, gdzie w większości rowerów biegną linki hamulca i przerzutki tylnej. Takie zaciśnięcie uniemożliwia wyregulowanie tych dwóch mechanizmów, a do tego może porysować linką ramę, jeśli ta nie ma pancerza. Stojak z Jula łapie rurę po bokach i podejrzewam, że nie jest to przypadek."

Ostatecznie nie wiem, czy to blokowanie linki faktycznie będzie miało miejsce, gdyż element ściskający jest jakby w kształcie V (jego przekrój) i nie do końca łapię ramę bezpośrednio w dolnej części rury, przez co pomiędzy ściskiem a rurą zostaje właśnie pewien kanał na linkę... (ale może zbyt ciasny?)
Edytowane przez: "arkopolo" mar 26.
Kupione. Dzięki !
Wysi26/03/2020 09:48

Kupiłem ten stojak z Lidla i jakość pozytywnie mnie zaskoczyła. Jeśli chod …Kupiłem ten stojak z Lidla i jakość pozytywnie mnie zaskoczyła. Jeśli chodzi o uchwyt to lidlowy jest raczej lepszy bo posiada szybko zamykacz i nie trzeba kręcić za każdym razem żeby zdjąć/założyć rower.


Zgadzam się co do szybkozamykacza. Jedną ręką przytrzymujesz rower , drugą zaciskasz szybkozamykacz i gotowe.
Kolunio26/03/2020 09:49

A wie ktoś może kiedy znowu będą w Lidlu. Rok temu były 13 marca A w tym ci …A wie ktoś może kiedy znowu będą w Lidlu. Rok temu były 13 marca A w tym cisza...Bylem w lidlu w zeszym tygodniu - stojaki leżaly na półce, także sprawdz w swoim Lidlu:)
Posiadam stojak od roku, sprawuje się wyśmienicie. Zero zastrzeżęń.
mam, jest zajebisty - chyba kupie drugi ....
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst