Niestety, ta okazja już wygasła
Stena Line: Rejs dla 2-4 osób Gdynia-Szwecja + powrót
177° Zakończono

Stena Line: Rejs dla 2-4 osób Gdynia-Szwecja + powrót

249zł478zł-48%Groupon Okazje
6
cze 26. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Groupon ważny w terminach wypłynięć z Gdyni: 17.06.2019-08.07.2019 i 17.07.2019-19.08.2019.

Ceny:
 • 249 zł zamiast 478 zł za rejs wakacyjny dla 2 osób
 • 269 zł zamiast 716 zł za rejs wakacyjny dla 4 osób

Kabina comfort plus z oknem dla 2 lub 4 osób wyposażona w:

 • łóżko
 • telewizor
 • radio
 • łazienkę
 • ręczniki

Atrakcje:
 • program rozrywkowy z wieloma atrakcjami dla dorosłych i dzieci
 • otwarte pokłady słoneczne i widokowe
 • restauracje, bary i więcej

Rezerwacja zostanie opłacona w dniu wyjazdu poprzez przekazanie kuponu Groupon w kasie terminalu promowego. Zamówione świadczenia dodatkowe (jedzenie, SPA itd) należy opłacić gotówką lub kartą w dniu wyjazdu, w kasie. W celu wymiany kuponu Groupon na karty pokładowe należy zgłosić się do kas terminalu promowego nie później niż 2 godz. przed planowym wypłynięciem promu.

Doskonała okazja, by doświadczyć uroku morskiej podróży wielkim statkiem, poczuć zapach wiatru oraz znaleźć się na rozległym Bałtyku. W najtańszej wersji popłyniecie na 24-godzinny rejs do Karlskrony, gdzie czeka Was jednodniowe zwiedzanie. Po drodze również nie zabraknie atrakcji: za dodatkowe 50 PLN możecie wybrać się do SPA na pokładzie, na pokładzie znajduje się kilka restauracji oraz kasyno, nie zabraknie również atrakcji dla dzieci.
Aktualizacje społecznościowe
Groupon OkazjeGroupon kupony rabatowe

Grupy

6 Komentarzy
Nie ma innej opcji niż 24h rejs bez możliwości zejścia na ląd ;/
Ten rejs chyba nie uwzglednia możliwości zejścia na ląd w Szwecji i zwiedzania Karlskrony.
Tak jak napisaliście powyżej - zwykły pobyt na promie bez jedzenia i bez zejścia w Szwecji czyli nie warto. Jak ktoś chce się po prostu przepłynąć statkiem to ma białą flotę z Gdyni na Hel.
Samo zejście na ląd i zwiedzanie Karlskrony to można sobie odpuścić - raczej mało tam atrakcji, ale np. wyżywienie all inclusive by się przydało, bo jeśli się nie pogorszyło w ciągu ostatnich kilku lat to jest naprawdę super.
Ciekawe czy warto to tej oferty dopłacać wyżywienie czy np. taniej byłoby wziąć pakiet z wyżywieniem bez grouponu?
Edytowane przez: "xxeross" cze 26. 2019
xxeross26/06/2019 13:48

Samo zejście na ląd i zwiedzanie Karlskrony to można sobie odpuścić - racz …Samo zejście na ląd i zwiedzanie Karlskrony to można sobie odpuścić - raczej mało tam atrakcji, ale np. wyżywienie all inclusive by się przydało, bo jeśli się nie pogorszyło w ciągu ostatnich kilku lat to jest naprawdę super.Ciekawe czy warto to tej oferty dopłacać wyżywienie czy np. taniej byłoby wziąć pakiet z wyżywieniem bez grouponu?Karlskrona i okolice są bardzo malownicze. Byliśmy tam wielokrotnie. Warto sobie wypożyczyć np rowery albo skutery i pozwiedzać. Warto też np zostać na 2 dni i spróbować szwedzkiego kiszonego śledzia w klubie oficerskim marynarki wojennej.
Mr.Macio26/06/2019 13:53

Karlskrona i okolice są bardzo malownicze. Byliśmy tam wielokrotnie. Warto …Karlskrona i okolice są bardzo malownicze. Byliśmy tam wielokrotnie. Warto sobie wypożyczyć np rowery albo skutery i pozwiedzać. Warto też np zostać na 2 dni i spróbować szwedzkiego kiszonego śledzia w klubie oficerskim marynarki wojennej.


Ok, dzięki, w takim razie się z tego wycofuję. Faktycznie, byłem tam dawno, bo chyba ponad 10 lat temu i wydawało mi się, że nie było tam nic wartego uwagi poza jakimś małym i prawie pustym muzeum oraz widokami, które też można było zobaczyć też z promu, a do tego w weekend prawie wszystko pozamykane. Lepsze atrakcje były na samym promie.
Może od tego czasu coś się pozmieniało.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst