Niestety, ta okazja już wygasła
Steganos Privacy Suite 20 Pro -Pakiet narzędzi Steganos Safe i Password Manager.
742° Zakończono

Steganos Privacy Suite 20 Pro -Pakiet narzędzi Steganos Safe i Password Manager.

ZA DARMO190,87zł
75
742° Zakończono
Steganos Privacy Suite 20 Pro -Pakiet narzędzi Steganos Safe i Password Manager.
Zaktualizowano gru 3. 2019 (Opublikowano paź 10. 2019)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Steganos Privacy Suite 20 Pro - To wygodne kompleksowe rozwiązanie do ochrony danych i prywatności, łączące narzędzia Steganos Safe 20, Steganos Password Manager 20 oraz funkcje kasowania śladów, aby trwale usunąć dane.

Oferuje możliwość szyfrowania danych, jak również gromadzenia haseł użytkownika, jednocześnie pozwalając na uniemożliwienie śledzenia aktywności użytkownika podczas korzystania z sieci. Tworzenia wirtualnych sejfów, w których przechowamy cenne pliki, takie jak dokumenty firmowe, ważne zdjęcia czy też materiały wideo. Aby ochronić wszystkie dane zawarte w sejfie, należy zabezpieczyć go hasłem (aplikacja pozwala na generowanie haseł wyjątkowo trudnych do złamania). Co istotne, sejf jest automatycznie "zamykany" po wylogowaniu się z systemu operacyjnego Windows lub też w momencie, gdy przejdzie on w stan uśpienia.

Steganos Privacy Suite 20 Pro - Zawiera także wbudowany menadżer haseł, dzięki któremu przechowamy wszystkie loginy i hasła do stron internetowych (np. kont bankowych czy też poczty elektronicznej). W związku z tym przy każdym logowaniu do wybranego serwisu nie będziemy musieli wprowadzać tych informacji, gdyż aplikacja bezpośrednio integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami. Za sprawą opisywanego narzędzia bezpiecznie przechowamy PIN-y do kart płatniczych, wyślemy również zaszyfrowane wiadomości i nie tylko. Poufne dane, takie jak raporty biznesowe, listy TAN lub zdjęcia osobiste, są bezpiecznie szyfrowane za pomocą kliknięcia przycisku na komputerze, w sieci lokalnej lub w chmurze. Hasła są generowane automatycznie, zarządzane i wprowadzane dla wszystkich kont w Internecie na komputerze, tablecie lub smartfonie. Dane i procesy przeglądarki są usuwane jednym kliknięciem. Zapewnia to, że na urządzeniach nie pozostaną żadne ślady.

Aplikacje mobilne Steganos Mobile Privacy na Androida i iOS mają funkcję generowania i przetwarzania. Pełna synchronizacja między aplikacjami mobilnymi a Steganos Password Manager 20 za pomocą OneDrive, Google Drive, Dropbox lub MagentaCLOUD jest teraz dostępna również między wieloma instalacjami Steganos Password Manager 20 na różnych urządzeniach w czasie rzeczywistym. Maksymalne bezpieczeństwo hasła zapewnia ulepszona ochrona przed atakami siłowymi.

Aktywacja darmowej licencji:
Pobierz i zainstaluj program, aktywując licencję, wybierając „Mam numer seryjny” przy pierwszym uruchomieniu. Wpisz otrzymany kod, aby aktywować pełną wersję Pro.

Aby otrzymać numer seryjny do programu, link: steganos.com/spe…s20
Pobierz program:
Dla Windows, link: file.steganos.com/sof…exe
Dla Android, link: play.google.com/sto…acy
Dla iPhone, link: apps.apple.com/app…980

Licencja zawiera:
1. Jest to dożywotnia licencja na 1 komputer do użytku domowego (osobistego).
2. Bezpłatne aktualizacje nowych wersji nie są dostępne.
3. Nie ma bezpłatnej pomocy technicznej.
192636.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Cyber Monday 2021
Najlepsze komentarze
75 Komentarzy
Prześlij Komentarz