Niestety, ta okazja już wygasła
Steganos Privacy Suite 19 - dożywotnia licencja na 1 komputer
368° Zakończono

Steganos Privacy Suite 19 - dożywotnia licencja na 1 komputer

17
paź 1.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Steganos Privacy Suite 19 to pakiet oprogramowania do pełnej ochrony danych na komputerze i w Internecie, z wykorzystaniem metod kryptografii i steganografii (metoda szyfrowania danych, która ukrywa fakt szyfrowania). Zaprojektowany dla użytkowników, którzy potrzebują kompleksowej ochrony poufnych danych i informacji o swojej działalności w Internecie

Program pozwala szyfrować dane, zapisując je na wirtualnym zaszyfrowanym dysku (w tym przypadku informacje są szyfrowane z prędkością ~ 1 Gb / s); ukryj informacje w plikach dźwiękowych i graficznych, zachowując ich pełną wydajność (możesz zobaczyć obraz, możesz słuchać muzyki); przechowuj zaszyfrowaną korespondencję e-mailem; zablokuj komputer; usuń pliki bez pozostawiania najmniejszej szansy na odzyskanie itp.

Program jest wyposażony w mechanizm ochronny, który zapobiega utracie informacji w przypadku np. Awarii zasilania i innych problemów.

  • Aby uzyskać klucz licencyjny, kliknij link i wpisz swojego maila
  • Poczekaj na wiadomość, będzie zawierała klucz i link do pobrania
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Za darmo jest VeraCrypt - open source. Nie trzeba podawać maila. Szyfruje dysk lub tworzy szyfrowane kontenery (wirtualne dyski). Polecam.
17 Komentarzy
Czy na macu będzie działał?
Ktoś może powiedzieć coś więcej o tym programie?
Używam sporadycznie Sejfu od kilku lat - bardzo fajny Można jakoś zrobić na pendraka, albo sobie wytransferować dane w sejfie w chmure - takie dodatkowe zabezpieczenie..
Za darmo jest VeraCrypt - open source. Nie trzeba podawać maila. Szyfruje dysk lub tworzy szyfrowane kontenery (wirtualne dyski). Polecam.
Służby jak będą chciały wiedzieć co tam zaszyfrowałeś to mają/znajdą sposób
Najgorzej gdy się coś pochrzani. Wtedy dane stracone. Lepiej nie używać takich wynalazków.
Fohin01/10/2019 17:43

Ktoś może powiedzieć coś więcej o tym programie?


Bardzo dobre oprogramowanie do szyfrowania plikow i danych. Kożystałem z wersji 6, potem 14 za obie zapłaciłem bo było warto. Bardzo dobra promocja warto pobierać póki jest. Można tworzyć sejfy na dysku i pendrive. Szyfrować maile. Chować zaszyfrowane pliki w innych plikach np. poufny plik tekstowy chowasz wewnątrz jpg. Normalnie otwiera się obraz ale heżeli otworzysz plik przez Steganosa masz odstęp do ukrytej zawartości itp. Funkcje trwałego usuwania danych, czyszczenia wolnej powierzchni dysku bez naruszania obecnych plików tak, żeby bie dało się ich przywrócić specjalistycznym oprogramowaniem. Obecnie Steganos chyba pracuje na najnowszym AES więc bardzo bezpieczne narzedzie.
pytajnick01/10/2019 18:35

Za darmo jest VeraCrypt - open source. Nie trzeba podawać maila. Szyfruje …Za darmo jest VeraCrypt - open source. Nie trzeba podawać maila. Szyfruje dysk lub tworzy szyfrowane kontenery (wirtualne dyski). Polecam.


Korzystam ze Steganos Privacy Suite od wersji 16, co jakiś czas pojawia się giveaway i tak co roku mam nową wersję. Podjąłem próbę przejścia na opensource, między innymi VeraCrypt. Tak niewygodnego i odrzucającego programu jak VeraCrypt nie spotkałem już dawno. Nie oceniałem Steganos PS za jakiś wyznacznik (ma swoje wady), ale nie stwarza ono tak wielu problemów użytkownikowi i jest w zasadzie wyjątkowo proste w użytkowaniu. Także Steganosa polecam, VeraCrypt radzę przetestować razem z Steganos Safe i porównać, ocenić samemu, jest ku temu teraz okazja. Może Vera Crypt ma o wiele więcej opcji ale jest niewiarygodnie nieprzyjaznym programem w użytkowaniu.
Tylko veracrypt, a hasła do dysków trzymać w keepass.
Maila podałem - przyszedł tylko mail żeby potwierdzić maila i nic nie mam

Ok już wiem
Edytowane przez: "Artur_Om6" paź 2.
2912573-AkYao.jpgCiekawe...
pawelekg01/10/2019 23:36

Korzystam ze Steganos Privacy Suite od wersji 16, co jakiś czas pojawia …Korzystam ze Steganos Privacy Suite od wersji 16, co jakiś czas pojawia się giveaway i tak co roku mam nową wersję. Podjąłem próbę przejścia na opensource, między innymi VeraCrypt. Tak niewygodnego i odrzucającego programu jak VeraCrypt nie spotkałem już dawno. Nie oceniałem Steganos PS za jakiś wyznacznik (ma swoje wady), ale nie stwarza ono tak wielu problemów użytkownikowi i jest w zasadzie wyjątkowo proste w użytkowaniu. Także Steganosa polecam, VeraCrypt radzę przetestować razem z Steganos Safe i porównać, ocenić samemu, jest ku temu teraz okazja. Może Vera Crypt ma o wiele więcej opcji ale jest niewiarygodnie nieprzyjaznym programem w użytkowaniu.pytajnick01/10/2019 18:35

Za darmo jest VeraCrypt - open source. Nie trzeba podawać maila. Szyfruje …Za darmo jest VeraCrypt - open source. Nie trzeba podawać maila. Szyfruje dysk lub tworzy szyfrowane kontenery (wirtualne dyski). Polecam.Również, trudniejszy w obsłudze (niby) , ale dużo lepszy i to za darmo! bez żadnych maili itd
PS. pytajnick - da radę ogarnąć;) poczytaj tutoriale po polsku, nawet któraś z gazet opisała ładnie, nie jest taki straszny
Tylko zapamiętaj hasło, a najlepiej zrób sobie kopię klucza, gdybyś zapomniał haszełka
Pierwszy lepszy tut.:
trybawaryjny.pl/abc…ie/
matrixluk03/10/2019 00:27

Również, trudniejszy w obsłudze (niby) , ale dużo lepszy i to za dar …Również, trudniejszy w obsłudze (niby) , ale dużo lepszy i to za darmo! bez żadnych maili itdPS. pytajnick - da radę ogarnąć;) poczytaj tutoriale po polsku, nawet któraś z gazet opisała ładnie, nie jest taki straszny Tylko zapamiętaj hasło, a najlepiej zrób sobie kopię klucza, gdybyś zapomniał haszełka Pierwszy lepszy tut.:https://trybawaryjny.pl/abc-veracrypt-szyfrowanie/


Ale ja nie mam problemu z VeraCrypt. Program oceniam jako prosty w obsłudze.
pytajnick03/10/2019 09:27

Ale ja nie mam problemu z VeraCrypt. Program oceniam jako prosty w …Ale ja nie mam problemu z VeraCrypt. Program oceniam jako prosty w obsłudze.


Spoko źle cię zrozumiałem To git że też działasz w nim bo jest spox, pozdrawiam
Przepraszam mój błąd, nie spojrzałem dokładnie (brak czasu ) , poniżej wyjaśnienie
Edytowane przez: "matrixluk" paź 3.
pytajnick03/10/2019 09:27

Ale ja nie mam problemu z VeraCrypt. Program oceniam jako prosty w …Ale ja nie mam problemu z VeraCrypt. Program oceniam jako prosty w obsłudze.


Sorki bo na szybko spojrzałem Chodziło mi o kolegę pepperowicza pawelekg,
nie zauważyłem, że wrzucił mi się dodatkowo twój cytat :/
Sorki jeszcze raz za pomyłkę, ale dobrze że się wyjaśniło i się nie obraziłeś pozdrawiam
nieaktualne. zgłoszone
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst