Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki Steelseries Arctis 5
139° Zakończono

Słuchawki Steelseries Arctis 5

298zł399zł-25%RTV Euro AGD Okazje
5
lis 22. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przecena z 399 na 298 także arctis 5 w cenie arctis 3:)
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Ktoś posiadał Cloud II i te Arctist? Proszę o jakieś subiektywne zdanie
Nie narzekam na te słuchawki, do muzyki się nie nadają ale w grach słyszę wystarczająco. Myślę że cena zeszła do rozsądnej.
Billy_Herrington22/11/2019 12:23

Ktoś posiadał Cloud II i te Arctist? Proszę o jakieś subiektywne zdanie


Cloud II miałem jedynie kilka razy na uszach. Z Arctis 5 korzystam od pół roku. Cloud II na pewno lepiej wygłuszają otoczenie, ale w tej kwestii akurat wolę Arctis 5, bo wolę słyszeć co się dzieje wokół mnie, albo np. czy ktoś nie puka do drzwi czy dzwoni dzwonkiem, gdy mam założone słuchawki. Arctisy na pewno polecę osobie, która ma resztę sprzętu od Steelseries, bo można np. zsynchronizować podświetlenie, jest też jedna aplikacja do zarządzania wszystkimi urządzeniami. No i w Arctisach jest dodatkowe, genialne pokrętło, którym możesz w każdej chwili balansować pomiędzy głośnością gry, a np. Discorda czy TeamSpeaka. Kupiłem w cenie 329 zł, więc myślę, że z tej oferty się opłaca.
Ja używam już od 2 lat i jestem z nich bardzo zadowolony. Uszy się przynajmniej nie grzeją jak w Razerach, które miałem wcześniej. Do zwykłej gry wystarczają.
Oferta już nie ważna
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od MaxxKowalsky. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst