Niestety, ta okazja już wygasła
Steelseries 9x Xbox one headset bezprzewodowy taniej o 12%
-95° Zakończono

Steelseries 9x Xbox one headset bezprzewodowy taniej o 12%

747,12zł849zł-12% Darmowa dostawa DarmowaSteelSeries Okazje
13
paź 3. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Arctis 9X łączą się bezpośrednio z Xbox One, zupełnie jak bezprzewodowy kontroler. Brak nadajników nie tylko przyspiesza proces łączenia z konsolą, ale i sprawia, że Arctis 9X umożliwia korzystanie z funkcji ChatMix, czyli balansowania głośnością dźwięku z gry i czatu głosowego, a poziom naładowania słuchawek będzie widoczny w panelu Xbox. „Współpracowaliśmy bezpośrednio z Microsoft, aby wykorzystać łączność Xbox Wireless” – powiedział Brian Fallon, Senior Product Category Manager Audio w SteelSeries. „Rezultat to najwyższej jakości implementacja łączności Xbox Wireless w słuchawkach Xbox do tej pory”. Oprócz bezpośredniej współpracy z Xbox, model Arctis 9X został wyposażony w technologię podwójnej bezprzewodowej łączności, dzięki której gracze mogą korzystać jednocześnie z urządzeń kompatybilnych z Bluetooth i konsoli. Bluetooth można użyć, by odbierać rozmowy telefoniczne, rozmawiać na czacie głosowym, a w tym samym czasie Xbox dostarczy dźwięk z gry. Arctis 9X nie potrzebują połączenia z Xbox, aby działać – oznacza to, że można je zabrać w drogę do szkoły czy pracy i dzięki Bluetooth bez problemu połączą się np. ze smartfonem.

Słuchawki korzystają z wielokrotnie nagradzanej sceny dźwiękowej znanej z serii Arctis oraz z wysuwanego mikrofonu ClearCast z redukcją hałasu w tle. Dzięki natywnej technologii Windows Sonic Spatial Audio w Xbox, użytkownicy będą mogli skorzystać z dźwięku przestrzennego. Bardzo istotna w przypadku bezprzewodowych headsetów jest także żywotność baterii, która wynosi tu do 20 godzin, czyli dwa razy więcej od konkurencyjnych bezprzewodowych słuchawek Xbox. Słuchawki Arctis 9X są już dostępne w oficjalnym internetowym sklepie SteelSeries.com w cenie 849 PLN.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

13 Komentarzy
Słuchawki do Xbox'a w cenie Xbox'a
aikido51251503/10/2019 12:04

Słuchawki do Xbox'a w cenie Xbox'a


Eee tam... Xboxa można taniej kupić
aikido51251503/10/2019 12:04

Słuchawki do Xbox'a w cenie Xbox'a


Kto komu zabroni? Jak ktoś chce mieć dobry sprzęt to zapłaci, druga sprawa nie "tylko" do Xboxa ale "i" do Xboxa.
GumaTurb003/10/2019 12:13

Kto komu zabroni? Jak ktoś chce mieć dobry sprzęt to zapłaci, druga sprawa …Kto komu zabroni? Jak ktoś chce mieć dobry sprzęt to zapłaci, druga sprawa nie "tylko" do Xboxa ale "i" do Xboxa.


A co w nich dobrego?
Niewiele słuchawek współpracujących z xboxem jest bezprzewodowych, tym bardziej z dźwiękiem dobrej jakości i bardzo małym opóźnieniem. Znasz alternatywe?
Zapłacić 800zł za słuchawki od Steel Series - bezcenne
GumaTurb003/10/2019 12:30

Niewiele słuchawek współpracujących z xboxem jest bezprzewodowych, tym bar …Niewiele słuchawek współpracujących z xboxem jest bezprzewodowych, tym bardziej z dźwiękiem dobrej jakości i bardzo małym opóźnieniem. Znasz alternatywe?


Astro A50?
stasic03/10/2019 13:11

Astro A50?


Tak mam, cenię je sobie bardzo ale szkoda je tu przytaczać, cena ponad 1000 zaraz daje możliwość bicia piany przez cebulki.
GumaTurb003/10/2019 13:25

Tak mam, cenię je sobie bardzo ale szkoda je tu przytaczać, cena ponad 1 …Tak mam, cenię je sobie bardzo ale szkoda je tu przytaczać, cena ponad 1000 zaraz daje możliwość bicia piany przez cebulki.


Zawsze można polować na BF, lub powystawowe, lub zwroty, lub WHD -20% na BF Prime Day itd powinny wyjść dużo poniżej 1K.
@stasic ja się w pełni pod tym podpiszę, można chodzi o to że słaba polityka M$ doprowadza do tego, że certyfikaty są drogie ma je mało kto i stąd wysokie ceny.
Edytowane przez: "GumaTurb0" paź 4. 2019
Z tymi mocowaniami radzę omijać
Same minusy, a racjonalnych opinii zero.
Ja mogę polecić Plantronics RIG 800LX . Słuchawki bezprzewodowe, dedykowane do Xboxa i PC ( trzeba co prawda podłączyć nadajnik USB do urządzenia z którego chcemy korzystać) . Dość długo były do kupienia za ok 450 zł .
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst