Niestety, ta okazja już wygasła
STEAM State of Decay: YOSE
334° Zakończono

STEAM State of Decay: YOSE

17,99zł71,99zł-75%Steam Okazje
10
334° Zakończono
STEAM State of Decay: YOSE
sty 5. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

347597.jpg347597.jpg347597.jpg347597.jpg
Przeciwstaw się upadkowi społeczeństwa w najlepszej grze fantasy o przetrwaniu zombie. Odkryj otwarty świat pełen niebezpieczeństw i możliwości, które odpowiadają każdej Twojej decyzji. Rekrutuj społeczność grywalnych ocalałych, z których każdy ma własne unikalne umiejętności i talenty. Zaprojektuj i wzmocnij swoją bazę przed nieustępliwymi hordami nieumarłych. Wykonuj odważne naloty na żywność i amunicję i rób wszystko, aby przeżyć kolejny dzień.

State of Decay , wraz z głównych Add-ons załamania i Lifeline, jest teraz w pełni zremasterowany w oszałamiającej rozdzielczości 1080p. Nowe misje, broń i dodatkowa zawartość, wraz z ulepszonym oświetleniem, teksturami, animacjami i mechaniką walki, wciągną cię jeszcze głębiej w świat po wybuchu epidemii. Jak przetrwasz apokalipsę zombie?

Nowe misje
Tajemnicze skrzynie z zaopatrzeniem zaczynają spadać w odległe obszary mapy, przyciągając ogromne hordy zombie. Zlikwiduj plagę, a zdobędziesz jeden z najrzadszych i najpotężniejszych elementów wyposażenia, jakie widziano w State of Decay.

Nowi ocaleni
W Breakdown można teraz odblokować swoje ulubione postacie z Lifeline, w tym wcześniej nie dającą się zagrać Kelly „Sasquatch” Eldridge.

Nowe pojazdy
Gracze otrzymują nie tylko zupełnie nowego SUV-a, ale także niestandardowe skórki pojazdów są rozprowadzane na wszystkich mapach, co zapewnia większą personalizację.

Nowa broń: granatniki
pod lufą i strzelby zapalające Znajdź nowe karabiny szturmowe wyposażone w mocowanie pod lufą granatników, a także strzelby strzelające pociskami zapalającymi.
WYMAGAN
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz