Niestety, ta okazja już wygasła
Statyw foto ZOMEI Q666- wysyłka  DHLem z Czech
138° Zakończono

Statyw foto ZOMEI Q666- wysyłka DHLem z Czech

191,06zł233zł-18% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
26
maj 6.Dostawa z: Czechy
Cena w USD z wykorzystaniem kuponu Ali 5/35$ -49,99 $
Polecany statyw fotograficzny- z kuponem 5/35 do wyhaczenia za 191,06 z Revolutem + jakimś cashbackiem wyjdzie jeszcze taniej. Poluje na niego od dłuższego czasu ale trzyma cenę na poziomie 61$ ( jedynie podczas ostatnich urodzin Ali był po 40$ ale chyba z wysyłką z Chin więc myślę że te parę groszy drożej z szybką wysyłka to nadal niezła okazja )
Link do kuponu:
pepper.pl/kup…758
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

26 Komentarzy
@kapitantaito uzupełnij o opis o ostateczną cenę w dolarach
kurde coś podobnego będzie mi potrzebne, ciągle zwlekam... mam wyższy budżet ale jak taniej to lepiej.
tylko czy naprawdę lepiej

ma ktoś doświadczenie z tą firma?
z fotek funkcjonalnosć b fajna a jak w realu?
wysyłka z czech fajnie się prezentuje...
aż mnie korci...
Edytowane przez: "Pete67" maj 6.
Słaby statyw, Nikona p900 przy fotografowaniu księżyca nie jest w stanie utrzymać A jak się uda ustawić to księżyc już zachodzi.
Statyw przychodzi w zestawie z pokrowcem, ciężki nie jest ale nie mam porównania do innych gdyż to mój pierwszy.
Myślę że mógłbym wymienić tylko głowicę a nogi zostawić. Ale na razie nie odczuwam takiej potrzeby gdyż zrezygnowałem na razie z fotografowania ze statywu (Może ten model mnie tak zraził)
Edytowane przez: "Sarmados" maj 6.
Sarmados06/05/2019 22:02

Słaby statyw, Nikona p900 przy fotografowaniu księżyca nie jest w stanie ut …Słaby statyw, Nikona p900 przy fotografowaniu księżyca nie jest w stanie utrzymać A jak się uda ustawić to księżyc już zachodzi.Statyw przychodzi w zestawie z pokrowcem, ciężki nie jest ale nie mam porównania do innych gdyż to mój pierwszy. Myślę że mógłbym wymienić sama głowicę A nogi zostawić Ale na razie nie odczuwam takiej potrzeby gdyż zrezygnowałem na razie z fotografowania że statywu (Może ten model mnie tak zraził)


jest niestabilny czy trudny w ustawieniu?
drży przy zoomie?
Pete6706/05/2019 22:07

jest niestabilny czy trudny w ustawieniu?drży przy zoomie?


Nie idzie ustawic, a jak już niby ustawiasz to w milimetrach widać jak obiektyw opada, a wszystko dokręcone tak że bardziej to jedynie śrubę można ukręcić. Ja chciałem być kiedyś mądrzejszy od wszystkich i sobie zamówiłem ten statyw właśnie za 300zl (To była wtedy najtańsza opcja). Ja swoje doświadczenia opisuje z p900, może Ty nie potrzebujesz aż tak precyzyjnego sprzętu.
Sarmados3 min

Nie idzie ustawic, a jak już niby ustawiasz to w milimetrach widać jak o …Nie idzie ustawic, a jak już niby ustawiasz to w milimetrach widać jak obiektyw opada, a wszystko dokręcone tak że bardziej to jedynie śrubę można ukręcić. Ja chciałem być kiedyś mądrzejszy od wszystkich i sobie zamówiłem ten statyw właśnie za 300zl (To była wtedy najtańsza opcja). Ja swoje doświadczenia opisuje z p900, może Ty nie potrzebujesz aż tak precyzyjnego sprzętu.


jesteś pewien że obiektyw opada a nie przesuwa się księzyc?
jesli patrzysz na duzym zoom np ekwiwalent 500mm to spokojnie wszystko się przesuwa i to jest tak jak powinno bo Ziemia się kręci:)
Chyba że celujesz w coś stałego i opada Ci lufa
jeszcze nie spotkałem się nawet z marnym statywem aby wystapiło takie coś z niewielkim aparatem
Sarmados06/05/2019 22:02

Słaby statyw, Nikona p900 przy fotografowaniu księżyca nie jest w stanie ut …Słaby statyw, Nikona p900 przy fotografowaniu księżyca nie jest w stanie utrzymać A jak się uda ustawić to księżyc już zachodzi.Statyw przychodzi w zestawie z pokrowcem, ciężki nie jest ale nie mam porównania do innych gdyż to mój pierwszy. Myślę że mógłbym wymienić tylko głowicę a nogi zostawić. Ale na razie nie odczuwam takiej potrzeby gdyż zrezygnowałem na razie z fotografowania ze statywu (Może ten model mnie tak zraził)


Nie znam się dobrze na sprzęcie ale w takich pieniądzach znajdziesz coś tak kompaktowego (35cm po złożeniu), takiej funkcjonalności i rozsądnej wadze?
Jeśli ktoś ma jakieś typy to chętne przygarnę rekomendację
Obejrzałem recenzje tego statywu na YT i ogólnie go chwalą.
grochu2 g, 34 min

@kapitantaito uzupełnij o opis o ostateczną cenę w dolarach


Mam wyższy model, q688 czy jakoś tak.
95% z aluminium i magnezu, ale jest nieco plastiku na tej rurce do wysuwania gora/dół pod głowicą - chodzi mi o środek zacisku.
I to jest tego jedyny mankament (a używam od roku).
Poza tym dość stabilny, bardzo dobrze wykonany i bezapelacyjnie lepszy niżeli większość statywów w cenie do 300zł w PL (a oglądałem conajmniej kilka).
Jeśli ktoś nie chce wieszać na tym małego teleskopu, a sam aparat (nawet z tele) to daje on radę.
Oczywiście ładowność rzędu 12kg to ściema, bo wszystko będzie drgać, a na wietrze się kołysać, ale na pewno nie załamie się pod takim ciężarem. Na plus opcja monopodu, bardzo dobrze się sprawdza (nawet jako kijek w góry).
Ja ostatnio używałem pod głowicę paralaktyczną i aparat z tele (głowicą z przeciwwagą ok 4kg, aparat z obiektywem kolejne 2kg i czułem, że już zaczyna się kołysać, ale nie było tragedii).
kapitantaito06/05/2019 22:24

Nie znam się dobrze na sprzęcie ale w takich pieniądzach znajdziesz coś tak …Nie znam się dobrze na sprzęcie ale w takich pieniądzach znajdziesz coś tak kompaktowego (35cm po złożeniu), takiej funkcjonalności i rozsądnej wadze?Jeśli ktoś ma jakieś typy to chętne przygarnę rekomendację


Główny problem polega na tym, że ten statyw jest zbyt duży i zbyt ciężki, żeby służył jako turystyk, a jednocześnie zbyt niestabilny, żeby używać go profesjonalnie. Dla mnie to on nijaki jest. Kupisz i nie będziesz miał siły, żeby go dźwigać. Ja ze swojej strony polecam Sirui T-005KX. Dobrej jakości wykonanie, malutki po złożeniu, wchodzi do kabinówki lub małego plecaka i waży tylko 1 kg. W końcu nie muszę się zastanawiać, czy dam radę go zabrać ze sobą. Po prostu biorę i pstrykam fotki.

2288326-y69P3.jpg
2288326-Yn32W.jpg
2288326-9mzu5.jpg
ShortLegsLongGun2 g, 27 min

Główny problem polega na tym, że ten statyw jest zbyt duży i zbyt ciężki, ż …Główny problem polega na tym, że ten statyw jest zbyt duży i zbyt ciężki, żeby służył jako turystyk, a jednocześnie zbyt niestabilny, żeby używać go profesjonalnie. Dla mnie to on nijaki jest. Kupisz i nie będziesz miał siły, żeby go dźwigać. Ja ze swojej strony polecam Sirui T-005KX. Dobrej jakości wykonanie, malutki po złożeniu, wchodzi do kabinówki lub małego plecaka i waży tylko 1 kg. W końcu nie muszę się zastanawiać, czy dam radę go zabrać ze sobą. Po prostu biorę i pstrykam fotki.[Obrazek] [Obrazek] [Obrazek]


Czy nie jest on też ponad dwa razy droższy od tego? i również bardziej niestabilny? Nie nie jestem fotografem ale im bardziej sterczy pojedynczy patyk tym coś jest mniej stabilne
Ten statyw kosztuje 48$ po odjęciu kuponu sprzedawcy i ali a twoja propozycja?
Ja mam coś takiego: Manfrotto Campact Action

2288421-ZIMsO.jpgA tu test: waszfotograf.com.pl/201…tml
Lekki, poręczny, stabilny, rok temu w promocji zapłaciłem trochę ponad 190 zł. Teraz trzeba dać jakieś 30 - 40 zł więcej. Dużą zaletą jest hybrydowa głowica - do zdjęć i do filmowania.
Robert_J.2 g, 18 min

Ja mam coś takiego: Manfrotto Campact Action[Obrazek] A tu test: …Ja mam coś takiego: Manfrotto Campact Action[Obrazek] A tu test: https://www.waszfotograf.com.pl/2018/08/mafrotto-compact-action-recenzja.htmlLekki, poręczny, stabilny, rok temu w promocji zapłaciłem trochę ponad 190 zł. Teraz trzeba dać jakieś 30 - 40 zł więcej. Dużą zaletą jest hybrydowa głowica - do zdjęć i do filmowania.


mańka kupiłem jakiś czas temu na wyprzedaży za niecałą stówkę jako dodatkowy, mniejszy statywik.
generalnie fajny, ale nie jest do końca "podręczny" z racji gabarytów. ta hybrydowa głowica to dla mnie trochę wodotrysk - spoko, że można zblokować ruch w jednej osi, ale blokada stosunkowo szybko się wyrobiła. na pewno na plus wygodna rączka do manewrowania sprzętem. trochę głupie jest mocowanie, na tą ich wymyślną ministopkę. zdecydowanie wolę klasyczne rozwiązania - są bardziej uniwersalne [mam kilka stopek pasujących do większego statywu, kosztują grosze w porównaniu z tym pizdrykiem mańka] i aparat da się postawić/odłożyć sensownie nawet ze stopką - z tym malutkim mocowaniem to niemożliwe, ale fakt, ciekawy sposób blokowania.
Statyw bardzo dobry ale głowica nie utrzyma dużego zestawu, więc trzeba brac pod uwagę że 1kg to już sporo dla tej głowicy.
Właśnie chciałem go kupić. Szukam czegoś do Nikona p1000. Może jakieś sugestie?
ShortLegsLongGun07/05/2019 02:41

Główny problem polega na tym, że ten statyw jest zbyt duży i zbyt ciężki, ż …Główny problem polega na tym, że ten statyw jest zbyt duży i zbyt ciężki, żeby służył jako turystyk, a jednocześnie zbyt niestabilny, żeby używać go profesjonalnie. Dla mnie to on nijaki jest. Kupisz i nie będziesz miał siły, żeby go dźwigać. Ja ze swojej strony polecam Sirui T-005KX. Dobrej jakości wykonanie, malutki po złożeniu, wchodzi do kabinówki lub małego plecaka i waży tylko 1 kg. W końcu nie muszę się zastanawiać, czy dam radę go zabrać ze sobą. Po prostu biorę i pstrykam fotki.[Obrazek] [Obrazek] [Obrazek]


Wszystko fajnie i ładnie tylko ten Shirui jest ponad dwukrotnie droższy więc trochę nie ta półka cenowa. Nie sztuka kupić dobry statyw za prawie 5 stówek
Pete6713 g, 33 min

kurde coś podobnego będzie mi potrzebne, ciągle zwlekam... mam wyższy bud …kurde coś podobnego będzie mi potrzebne, ciągle zwlekam... mam wyższy budżet ale jak taniej to lepiej.tylko czy naprawdę lepiej ma ktoś doświadczenie z tą firma?z fotek funkcjonalnosć b fajna a jak w realu?wysyłka z czech fajnie się prezentuje...aż mnie korci...


Ja kupowałem dawno temu pod nazwa eachshot q666, wygląda na to samo, płaciłem 300zł przez głupie prowizje dhl.
Co do statywu body z obiektywem 1400g i głowica trzyma. Jedną nóżkę muszę mocniej dokręcić bo się odsuwa, ale taki dostałem od początku, - jak ktos ma problemy z głowicą, tzn. że dostał wadliwą.
To chińska robota i każda sztuka może posiadać jakieś wady, ale zaletą jest cena.
Robert_J.07/05/2019 07:03

Ja mam coś takiego: Manfrotto Campact Action[Obrazek] A tu test: …Ja mam coś takiego: Manfrotto Campact Action[Obrazek] A tu test: https://www.waszfotograf.com.pl/2018/08/mafrotto-compact-action-recenzja.htmlLekki, poręczny, stabilny, rok temu w promocji zapłaciłem trochę ponad 190 zł. Teraz trzeba dać jakieś 30 - 40 zł więcej. Dużą zaletą jest hybrydowa głowica - do zdjęć i do filmowania.nie 30-40 a 80zł a to już prawie 50% drożej.
jack7848 min

nie 30-40 a 80zł a to już prawie 50% drożej.


Moim zdaniem, jak i pewnie zdaniem matematyki, której się kiedyś uczyłem, 227 zł (najniższa obecnie cena na Ceneo) -192 zł (sprawdziłem zamówienie, tyle zapłaciłem za statyw) = 35 zł. A to daje 18%, a nie 50%.
Mnie ceneo pokazywało 245 najnizej
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od kapitantaito. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst