172°
Zakończono
Starter Virgin Mobile z pakietem #bezlimitu 29zł za 9zł @ Morele.net
Starter Virgin Mobile z pakietem #bezlimitu 29zł  za 9zł @ Morele.net

Starter Virgin Mobile z pakietem #bezlimitu 29zł za 9zł @ Morele.net

Pepper
W Morele przecenione zostały startery Virgin Mobile z taryfą #BEZLIMITU na 9zł.

Cena regularna to 29zł.

Z kartą przez 30 dni możemy korzystać z:
  • nielimitowanych rozmów
  • nielimitowanych smsów
  • 4GB transferu danych

Nie jest doprecyzowane, czy pakiet jest już aktywowany automatycznie w momencie włącznia karty, czy należy go wykupić. Jeśli 29zł jest środkami na koncie, najprawdopodobniej można je wykorzystać na np. SMS PREMIUM.

Odbiór w netpunktach jest darmowy.

NIE MOŻNA wykorzystać tych środków na SMS PREMIUM, a przynajmniej nie za 29zł, a co najwyżej na 5zł bo taka jest wartość środków na koncie.

9 Komentarzy

Stan konta to 5zł !!! kupiłem to w morelach kilkanaście dni temu, po aktywacji - pierwszym zadzwonieniu sprawdziłęm stan kotna i 5zł zamiast 29, nie wiem jaki cudem ma się pojawić BEZLIMITU +4GB za 29zł skoro na starterze jest tylk 5zł, nic o tym nie napisali na dołączonej ulotce

właśnie doszedł sms potwierdzający włączenie pakietu #bezlimitu, zostało 5zł, więc nie dajcie się nabrać na 29zł z opakowania startera, to nie wartość środków na starterze tylko informacja o tym że otrzymamy pakiet danych/minut o takiej wartość według Virgin Mobil, jak dla mnie to ściema i nieuczciwa praktyka, bo nieświadomym klientom wciskają ten starter za 29zł i wielu się na to pewnie nabrało, uczciwe sieci komórkowe podają wartość kwotową dostępną na starterze, a w tym przypadku jest to 5zł które kupujemy za 9zł.

Wracając jeszcze do sprzedaży w punktach z komórkami, różnych serwisach na pasażach w centrach handlowych itd, to do dziś myślałem że mam 29zł, bo osobiście chciano mi sprzedać taki starter po wydawać by się mogło nominalnej cenie 29zł, akurat chodziło mi o pakiet internetowy, czyli 10GB za 25 zł które myślałem że sobie włączę skoro mam starter za 29zł

Jeszcze jedna ciekawostka, nie mogę się dodzwonić na ten nowy numer Virgin Mobile z plusa, z orange się dodzwaniam, w drugą stronę działa, czyli z Virgin Mobile na plusa normalnie się łączę, czyżby plus niał blokadę na Virgin Mobile ? albo jeszcze nie widzi nowego numeru? no ale skoro odbiera połączenia z tego numeru to widzi. może traktuje go jako numer premium ? bo zaczyna się na 736

jeśli nie rozumiesz co kupujesz to sorry

w tej okazji zapewne jest starter z preaktywowanym pakietem za 29zł, a skoro oprócz tego jest 5zł to łączna jego "wartość" to 34zł (29 które idzie na pakiet + 5 środków na koncie podstawowym) skoro kupiłes taniej niż 34zł to jednak coś tam dostałeś "w gratisie"

a jeśli chciałeś inną ofertę to trzeba było np. kupić starter za 5zł + odpowiednie doładowanie

PS zamiast kupować mogłeś też zamówić za free
virginmobile.pl/dar…ter
i skorzystać z promo 10GB za doładowanie 25zł
(miałbyś wtedy i 10GB z promki i 30zł na koncie podstawowym oczywiście zakładając, że NIGDZIE nie dzwonisz)

PPS numer póki nie jest w pełni aktywowany może nie być dostępny z innych sieci (to dotyczy każdego startera, chociaż aktywacja w sieciach MVNO chyba trwa troszeczkę dłużej), no i z całą pewnością nie dostałeś numeru z puli zarezerwowanej na numery "premium"

polska i szukają jeleni :d

miałem też te kartę i jest na niej oferta 29zl na miesiąc czasu i dodatkowo 5zl... tak jak pisał przedmówca aktywacja w pełni numeru trwa, ale można przyspieszyć zgłaszając to na linii. więc zanim pisać kupę zbędnych informacji propolonuje zapoznać się dokładnie z ofertą

FotXCze 17.

właśnie doszedł sms potwierdzający włączenie pakietu #bezlimitu, zostało 5zł, więc nie dajcie się nabrać na 29zł z opakowania startera, to nie wartość środków na starterze tylko informacja o tym że otrzymamy pakiet danych/minut o takiej wartość według Virgin Mobil, jak dla mnie to ściema i nieuczciwa praktyka, bo nieświadomym klientom wciskają ten starter za 29zł i wielu się na to pewnie nabrało, uczciwe sieci komórkowe podają wartość kwotową dostępną na starterze, a w tym przypadku jest to 5zł które kupujemy za 9zł.Wracając jeszcze do sprzedaży w punktach z komórkami, różnych serwisach na pasażach w centrach handlowych itd, to do dziś myślałem że mam 29zł, bo osobiście chciano mi sprzedać taki starter po wydawać by się mogło nominalnej cenie 29zł, akurat chodziło mi o pakiet internetowy, czyli 10GB za 25 zł które myślałem że sobie włączę skoro mam starter za 29złOprócz ciebie nikt chyba się nie da "nabrać". Każdy, kto choć raz kupił pakiet nolimit wie, że kosztuje 25-30zł w jakiejkolwiek sieci.
Tutaj masz to za 9zł a jeszcze dodatkowo otrzymujesz 5zł na karcie i jeszcze narzekasz.
Powiedz uczciwie, wpuszczają cie do Media Markt?
Nie do końca rozumiecie o czym napisałem, wielkie oznaczenie 29zł na opakowaniu sugeruje że dostajemy taki pakiet kwotowy który możemy zamienić na NoLimit albo na coś innego, sprzedawcy nieuczciwie wmawiają to klientom, albo może nieświadomie, nie każdy kupuje wszystkie startery aby znać takie kruczki, ja akurat dawno nie kupowałem, ale zawsze jak kupowałem to wartość podana na starterze odpowiadała jego cenie i pakietowi kwotowemu. Oferta jako pakiet nie jest zła ale oznaczenie startera bardzo wprowadza w błąd klientów.

Autor Pepper

@FotX Jeśli jest faktycznie tak jak piszesz, to jest to najzwyklejsze naciągactwo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst