Niestety, ta okazja już wygasła
Starter Pack One Day More
-147° Zakończono

Starter Pack One Day More

39,99zł45zł-11% Darmowa dostawa Darmowa
5
-147° Zakończono
Starter Pack One Day More
wrz 15. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wypróbuj 3 różne smaki za jedyne 39.99 zł
Cena jednej puszki około 14-16zł wiec zawsze jakiś grosz zostaje w kieszeni
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Owsianka standardowa cena poniżej 10, musli kolo 14 ale składem nie roznia sie od tych z Lidla Premium gdzie za 10 masz 500. Kupiłem po 9,99 musli i szalu nie robi. Opakowane w super produkt średnia półka i tyle.
5 Komentarzy
Owsianka standardowa cena poniżej 10, musli kolo 14 ale składem nie roznia sie od tych z Lidla Premium gdzie za 10 masz 500. Kupiłem po 9,99 musli i szalu nie robi. Opakowane w super produkt średnia półka i tyle.
Tam chyba non stop jest jakaś promocja, dobra cena to z 10zł za puszkę musli, a taka powiedzmy stała to 12zł. Granola i owsianka chyba są tańsze, dlatego ten pakiet się mocno nie opłaca.
Boby15/09/2020 06:38

Owsianka standardowa cena poniżej 10, musli kolo 14 ale składem nie roznia …Owsianka standardowa cena poniżej 10, musli kolo 14 ale składem nie roznia sie od tych z Lidla Premium gdzie za 10 masz 500. Kupiłem po 9,99 musli i szalu nie robi. Opakowane w super produkt średnia półka i tyle.


Niby średnia półka, ale ciężko znaleźć coś lepszego, nawet przez internet. Może coś polecisz? Byłem w Lidlu, Biedronce, Delikatesach Centrum i Żabce i nie było nic o lepszym składzie, różnorodności wyboru.
Wiem, że samemu można zrobić taniej i lepiej, ale nie chce mi się kupować kilka worków różnych orzechów i owoców żeby zrobić musli, które jem raz na jakiś czas
Frexor15/09/2020 08:24

Niby średnia półka, ale ciężko znaleźć coś lepszego, nawet przez internet. …Niby średnia półka, ale ciężko znaleźć coś lepszego, nawet przez internet. Może coś polecisz? Byłem w Lidlu, Biedronce, Delikatesach Centrum i Żabce i nie było nic o lepszym składzie, różnorodności wyboru.Wiem, że samemu można zrobić taniej i lepiej, ale nie chce mi się kupować kilka worków różnych orzechów i owoców żeby zrobić musli, które jem raz na jakiś czas


Jak dla mnie te produkty premium czy z Lidla czy z Kauflandy na poziomie 10zl za 500g są nie gorsze a może nawet lepsze. Ta marka to łądnie opakany produkt mocno zawyżony ale cóż są ewidentnie klienci na marki takie jak ta.
Boby15/09/2020 11:52

Jak dla mnie te produkty premium czy z Lidla czy z Kauflandy na poziomie …Jak dla mnie te produkty premium czy z Lidla czy z Kauflandy na poziomie 10zl za 500g są nie gorsze a może nawet lepsze. Ta marka to łądnie opakany produkt mocno zawyżony ale cóż są ewidentnie klienci na marki takie jak ta.



Musli premium z Lidla również kupuję, chociaż aż tak bardzo mi nie smakuje. Jest tylko jeden mix do wybrania, który średnio mi pasuje. One Day More w Lidlu obok mnie są zazwyczaj po 12-14 zł, więc różnica nie jest jakoś strasznie duża, a wybór smaków zdecydowanie większy. Najwyższa cena jaką widziałem, to 16 zł za nowe smaki. Te podstawowe jak owoce z białą czekoladą, czy "męskie" maksymalnie są po 14 zł, zazwyczaj je kupuje po 12. Parę razy trafiła się promocja i były po 9 zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst