Staropramen bezalkoholowy 0,5L ( Piotr i Paweł)
394°Zakończono

Staropramen bezalkoholowy 0,5L ( Piotr i Paweł)

0,99zł4,49zł-78%Piotr i Paweł Okazje
21
Lokalniesty 20. 2018
Bezalkoholowy Sraropramen w poznańskiej Plazie w PiP.
Data 06. 02. 2018
Jak widać na zdjęciu sporo tego było.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

21 Komentarzy
Cena promocyjna bardzo dobra, początkowa z kosmosu jak w sklepach SMYK..
Minus za bezalkoholowy
Jasne piwa, których termin ważności zbliża się ku końcowi smakują okropnie.
Bezalkoholowe piwo? Chyba sok piwo podobny
Ja dam plusa za pominięcie słowa piwo w tytule, przynajmniej nie będzie niepotrzebnie wyszukiwać.
Inaczej trzeba by doliczyć do ceny jeszcze ze 2 zł do każdej butelki za najtańszą czystą i robić U-Boot'y żeby chociaż te 5% uzyskać.
Nie cierpię bezalkoholowych... ale czasem masz ochotę na piwo, a jechać trzeba. Gorzej, że do lata nie doczeka
Dlatego +!
W Pestce nie ma Piotra i Pawła, chyba chodziło Ci o Plazę
Bareqsty 20.

[Obrazek]


Ludziom, którzy organizują wesela i potrzebują piwa dla kierowców
Darkosty 20. 2018

Jasne piwa, których termin ważności zbliża się ku końcowi smakują okropnie.


G prawda! Zapamiętaj sobie, że piwo zachowuje taki sam stan po dacie przydatności jaki ma od daty produkcji... czyli jaśniej: wyprodukowano 07.2017, data przydatności 01.2018, to tak naprawdę jeszcze do lipca 2018 z piwem nie będzie żadnych problemów. No chyba, że jakiś Janusz przechowuje piwo na słońcu bo mu się w magazynku nie mieści, to już inny temat (skojarzyło mi się, że kilka lat temu widziałem jak latem przy 30 w cieniu w Makro Pepsi stała kilka tygodni na słońcu).
Dzięki za ostrzeżenie. Będę uważał żeby nie kupić bez alk
noniewierzesty 21. 2018

G prawda! Zapamiętaj sobie, że piwo zachowuje taki sam stan po dacie p …G prawda! Zapamiętaj sobie, że piwo zachowuje taki sam stan po dacie przydatności jaki ma od daty produkcji... czyli jaśniej: wyprodukowano 07.2017, data przydatności 01.2018, to tak naprawdę jeszcze do lipca 2018 z piwem nie będzie żadnych problemów. No chyba, że jakiś Janusz przechowuje piwo na słońcu bo mu się w magazynku nie mieści, to już inny temat (skojarzyło mi się, że kilka lat temu widziałem jak latem przy 30 w cieniu w Makro Pepsi stała kilka tygodni na słońcu).


Problem w tym, że większość sklepów nie przechowuje piw w należyty sposób, przez co niskoprocentowe, jasne piwa utleniają się i czuć w nich "mokry karton". Kilka razy się już naciąłem na takie piwne okazje i podziekuje
JimmyDsty 20. 2018

Nie cierpię bezalkoholowych... ale czasem masz ochotę na piwo, a jechać tr …Nie cierpię bezalkoholowych... ale czasem masz ochotę na piwo, a jechać trzeba. Gorzej, że do lata nie doczeka Dlatego +!


Polecam Kormoran 1 na 100. Ma 1% alkoholu. Jeżeli ktoś lubi mocno chmielone piwa typu IPA na pewno podejdzie. Z pszenicznych Tucher bezalkoholowy też jest całkiem pijalny.
Edytowane przez: "jatsek" sty 21. 2018
Dzięki za wstawkę, będzie trzeba podjechać. W grudniu wyrwałem tam kilka zgrzewek bezalkoholowej bavarii po 1.49 - w sam raz dla kierowców.
Chlebsty 21. 2018

Dzięki za wstawkę, będzie trzeba podjechać. W grudniu wyrwałem tam kilka zg …Dzięki za wstawkę, będzie trzeba podjechać. W grudniu wyrwałem tam kilka zgrzewek bezalkoholowej bavarii po 1.49 - w sam raz dla kierowców.


Była bavaria brzoskwiniowa za 0,99zł ale już nie w takich ilościach.
zyklon13sty 21. 2018

Była bavaria brzoskwiniowa za 0,99zł ale już nie w takich ilościach.


Ale że w momencie wrzucania tej wstawki?
Tak
Staropramen bezalkoholowy jest naprawde ok. W krytycznych sytuacjach naprawde warto go kupic. Probowalem piec marek piw bezalkoholowych, sa niesmaczne. Staropramen pozytywnie zaskakuje. Jakby mi ktos nalal do kufla, to nie zgadlbym, ze jest bezalkoholowy. Serio!
wierzbiqsty 21. 2018

Staropramen bezalkoholowy jest naprawde ok. W krytycznych sytuacjach …Staropramen bezalkoholowy jest naprawde ok. W krytycznych sytuacjach naprawde warto go kupic. Probowalem piec marek piw bezalkoholowych, sa niesmaczne. Staropramen pozytywnie zaskakuje. Jakby mi ktos nalal do kufla, to nie zgadlbym, ze jest bezalkoholowy. Serio!Po 5 kuflu raczej byś się zorientował. Serio
Piwo bezalkoholowe powinno być droższe niż normalne - za karę.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst