Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Stark Fitness: Simply Train [Google Play]

lip 16. 2022
556232_1.jpg
"
Niezależnie od tego, czy masz dostęp do jakiegoś sprzętu, czy tylko swojej masy ciała, Stark Fitness pomoże Ci uzyskać formę oraz zbudować mięśnie i siłę. Stark Fitness doskonale nadaje się zarówno do treningu na siłowni, jak i w domu.

STWÓRZ WŁASNE PROGRAMY TRENINGOWE
Tworzenie własnych programów i treningów jest łatwe dzięki przeciąganiu i upuszczaniu. Połącz ćwiczenia z różnymi urządzeniami podczas tego samego treningu, jak chcesz. Filtruj ćwiczenia według grupy mięśniowej i narzędzia. W Stark Fitness możesz wybierać spośród ponad 700 ćwiczeń w kategoriach Bodyweight, Sztanga, Hantle, TRX/Zawieszenie, Kettlebell, Gym Ball, Rip, Vipr, Bosu Ball, Resistance Band, Medicine Ball, Bułgarska torba i urządzenia gimnastyczne. Wszystkie ćwiczenia mają film, na którym profesjonalny trener pokazuje, jak wykonać ćwiczenie we właściwej formie. Oprócz ćwiczeń siłowych dostępne są również instrukcje dotyczące ćwiczeń rozciągających i rozgrzewkowych, a także ćwiczenia z pianką w celu regeneracji.

WSTĘPNE TRENINGI
Zacznij od wyboru treningu z jednego z gotowych programów treningowych. Od bardziej klasycznych treningów na siłowni do budowania masy mięśniowej, po intensywne treningi tabata skoncentrowane na treningu pośladków i mięśni brzucha. Bez względu na to, jakie cele treningowe wyznaczyłeś, Stark Fitness stara się pomóc Ci je osiągnąć.

SZYBKI START
Szybkie i łatwe narzędzie do tworzenia zmian w treningu. Wybierz, czy chcesz użyć jakiegoś sprzętu, czy tylko swojej masy ciała, a następnie czas i intensywność, a zostanie utworzony nowy trening!

TIMER TRENINGU
Rozpocznij trening, postępuj zgodnie z filmami instruktażowymi i staraj się nadążyć za tempem.
Dla każdej sesji możesz skonfigurować stoper zgodnie z własnymi celami. Wybierz ustawienia standardowe, Tabata, HIIT (trening interwałowy o wysokiej intensywności) lub trening okrężny.
Standard: Wybierz czas lub liczbę powtórzeń, długość odpoczynku i liczbę serii.
Tabata: Czas jest zablokowany do 20 sekund aktywności i 10 sekund odpoczynku; wybierz liczbę rund.
HIIT: Wybierz czas aktywności, czas odpoczynku i liczbę rund.
Koło: Wybierz czas lub liczbę powtórzeń, interwały odpoczynku i liczbę rund.

Utworzenie konta jest opcjonalne, ale jest wymagane, jeśli chcesz synchronizować programy i treningi na wielu urządzeniach."
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy