Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
StarCraft: Remastered
463°

StarCraft: Remastered

34,95zł Darmowa dostawa Darmowa
31
463°
StarCraft: Remastered
lis 26. 2020
Promocja w oficjalnym sklepie Blizzard. Odświeżona wersja legendarnego RTSa za 7,49 EUR, co przy płatności PayPal daje 34.95 zł. Można płacić BLIKiem.

Tworząc StarCraft: Remastered, autorzy postanowili nie zmieniać nic w mechanizmach rozgrywki. Dostajemy więc tradycyjnego RTS-a.
Wydany na PC StarCraft: Remastered znacznie ulepsza oprawę audiowizualną. Grafika dalej jest dwuwymiarowa, ale wszystkie jej elementy zostały odświeżone i oferują wyższy poziom detali niż w pierwowzorze z 1998 roku. Do tego doszło wsparcie dla wysokich rozdzielczości szerokooekranowych, aż do 4K. Ponadto kampanie wzbogaciły się o nowe ilustracje pomagające w opowiadaniu historii. Ulepszona została również oprawa dźwiękowa, w tym dialogi postaci. Dodanych zostało też osiem nowych wersji językowych, wśród których nie zabrakło polskiej. Spore zmiany zaszły w opcjach sieciowych i społecznościowych. Gra otrzymała pełne wsparcie dla tak nowoczesnych funkcji, jak zaawansowany matchmaking, zapisywanie stanu gry w chmurze, łatwy dostęp do fanowskich map, system powtórek czy szybka zmiana ustawień klawiatury.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
31 Komentarzy
Prześlij Komentarz