Niestety, ta okazja już wygasła
Star Wars: X-Wing - Szumowiny i Nikczemnicy
424° Zakończono

Star Wars: X-Wing - Szumowiny i Nikczemnicy

230zł400zł-43% Darmowa dostawa DarmowaRebel Okazje
7
424° Zakończono
Star Wars: X-Wing - Szumowiny i Nikczemnicy
wrz 1. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ostatnia wrzutka się spodobała, więc dodaję kolejną odsłonę ze Star Wars XWING.
Była Rebelia i imperium Galaktyczne, teraz Szumowiny i NIkczemnicy.

TO JEST KOLEKCJONERSKA GRA FIGURKOWA X-WING na licencji SW od wydawnictwa Fantasy Flight Games. Polskie wydanie Rebel (info dla osób, które piszą, że nie daliby za modele statków wielkości resoraka tyle kasy).

Przez kolejne tygodnie co wtorek sklep oferuje kolejny zestaw do gry. Promocja trwa przez tydzień lub do wyczerpania zapasów (przez ostatnie 2 tygodnie kazda akcja trwała pełne 7 dni).

Podstawka gry czyli X-wing jest za 50 zł (jest wrzutka) to najtańsza oferta. Warto! Gra super, w tej cenie to w ciemno brać! Można pograć choćby na próbę a potem rozwijać grę o zestawy.

Cena katalogowa zestawu Szumowin i Nikczepników 659 zł.
Cena po różnych sklepach poszczególnych statków wychodzi ok 400 zł, ale tam trzebaby liczyć przesyłkę do każdego. Krótko mówiąc, taniej nie ma nigdzie. Tu cena jest ostro pojechana.
Wysyłka Darmowa
Uwaga: Do zamówienia Rebel dodaje kartę Bohatera Rebela (3 różne karty z zamówień 1 x w miesiącu ponad stówkę, to gratisowa gra niespodzianka. oferta do końca roku)

Zestaw zawiera (opis ze sklepu):
  • Star Wars: X-Wing - Slave I
  • Star Wars: X-Wing - Myśliwiec Fang
  • Star Wars: X-Wing - Myśliwiec TIE Gildii Wydobywczej
  • Star Wars: X-Wing - Karząca Ręka
  • 2x Star Wars: X-Wing - M3-A Interceptor
  • Star Wars: X-Wing - Zestaw konwertujący - Szumowiny i nikczemnicy
Slave IPatrolowce typu Firespray były produkowane na potrzeby organów ścigania przez Kuat Systems Engineering. Niezwykle solidna konstrukcja, dużo miejsca na dodatkowe uzbrojenie i inne modyfikacje sprawiają, że takie jednostki cieszą się ogromną popularnością wśród łowców nagród i piratów.

Zestaw Star Wars: X-Wing - Slave I (druga edycja) zawiera wszystko, co potrzebne, aby dodać do gry 1 patrolowiec typu Firespray.

Myśliwiec FangMyśliwiec gwiezdny typu Fang z protektoratu mandaloriańskiej planety Concord Dawn korzysta z zaawansowanej technologii, która umożliwia obracanie skrzydeł. Dzięki temu myśliwce Fang są niesamowicie zwrotne, a dzięki smukłej konstrukcji trudniej je trafić.

Zestaw Star Wars: X-Wing - Myśliwiec Fang (druga edycja) zawiera wszystko, co potrzebne, aby dodać do gry 1 myśliwiec typu Fang.

Myśliwiec TIE Gildii Wydobywczej‭Dzięki bliskiej współpracy z Imperium, Gildia Wydobywcza ma dostęp ‭do najnowocześniejszej technologii Sienar Fleet Systems, m.in. do ‭myśliwców TIE/ln. Usunięcie dwóch paneli słonecznych ograniczyło ‭dostępną moc, ale jednocześnie znacząco zwiększyło pole widzenia, co ‭ma kluczowe znaczenie przy lotach przez niebezpieczne pola asteroid.

W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry 1 Zmodyfikowany myśliwiec TIE/ln.

Karząca RękaDengar, mściwy łowca nagród budzący postrach w całej galaktyce, wybrał JumpMastera 5000 na swój statek. Szybko obracająca się wieżyczka, potężne silniki i nieprzewidywalny wzorzec lotu sprawiają, że nawet najbardziej zdesperowanym uciekinierom trudno umknąć przed Karzącą Ręką Dengara.

W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry statek JumpMaster 5000.

M3-A InterceptorNa Zewnętrznych Rubieżach rację ma zwykle ten, kto dysponuje większą siłą ognia. M3-A interceptor to lekka i zwrotna jednostka ciesząca się powodzeniem wśród kartelów i syndykatów. Modułowy punkt podczepienia pozwala wyposażyć ten myśliwiec w niszczycielskie torpedy, potężne działa i inną broń, która stanowi zagrożenie dla znacznie większych statków.

W tym zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne, aby dodać do gry statek M3-A Interceptor.

Zestaw konwertujący - Szumowiny i nikczemnicyWystrzel wszystkie myśliwce i zabierz swoją eskadrę w przyszłość gry Star Wars: X-Wing z zestawem konwertującym Szumowin i Nikczemników.

Star Wars: X-Wing - Szumowiny i nikczemnicy - Zestaw konwertujący zawiera elementy do ulepszenia kolekcji rebelianckich statków do drugiej edycji gry. Obejmuje karty pilotów, karty rozwinięć i żetony statków.
Aktualizacje społecznościowe
Rebel Okazje
Najlepsze komentarze
7 Komentarzy
Jest minister?
Wąskie grono odbiorców, ale promo i opis zacne, więc plus zasłużony
Wspaniała gra
Przecież i tak wiadomo, że jeden Jedi wszystkich załatwi.
Czemu cena 400? Rebel podaje u siebie 659.65 zł
Szkoda, że dopiero teraz zauważyłem promocję i nie kupiłem poprzednich zestawów. Plusz cena mega.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst