Star Wars Battlefront PS4 /Xbox One /PC w Carrefour
221°Zakończono

Star Wars Battlefront PS4 /Xbox One /PC w Carrefour

8
lis 10. 2016
Znalezione dziś w Warszawie w Arkadii. Cena za wersję konsolową całkiem przystępna. Zwłaszcza, że w przyszłym miesiącu wychodzi dodatek Rouge One.

edit. Nie wiem czy to okazja lokalna, ale wygląda na ogólnokrajową.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
EA jakiś czas temu zapowiedziało że Battlefront na pewno pojawi się w EA Access więc chyba warto poczekać bo za 79zl ma się o wiele więcej .
nie ma nazwy sklepu
wyglada na carrefour
Autor
loniexzPLlis 10. 2016

EA jakiś czas temu zapowiedziało że Battlefront na pewno pojawi się w EA Ac …EA jakiś czas temu zapowiedziało że Battlefront na pewno pojawi się w EA Access więc chyba warto poczekać bo za 79zl ma się o wiele więcej .

​Tylko tu jest pudełkowa wersja , którą zawsze możemy odsprzedać. Jeszcze zresztą nie wiadomo kiedy będzie w EA Access. Zresztą właściciele PS 4 już nie mają takiego wyboru.
Niedługo wychodzi Ultimate Edition ze wszystkimi DLC za 119 zł bodajże, więc nie wiem, czy warto brać grę, która jest tak pocięta jak Battlefront.
l33tlis 13. 2016

Niedługo wychodzi Ultimate Edition ze wszystkimi DLC za 119 zł bodajże, wi …Niedługo wychodzi Ultimate Edition ze wszystkimi DLC za 119 zł bodajże, więc nie wiem, czy warto brać grę, która jest tak pocięta jak Battlefront.


a skąd masz info ze UE będzie za taką cenę ?
Co do ceny pewności oczywiście mam, mogłem coś pomylić, stąd napisałem "bodajże". W każdym razie spodziewam się ceny maksimum na poziomie ok. 150 zł. A jednak znam Battlefronta i wiem, że kupowanie samej podstawki to wyrzucanie kasy w błoto, bo tam po prostu nie ma contentu. Gra została obrzydliwie wykastrowana z treści i dopiero DLC dodają do niej kilka fajnych map itp. Chyba że byłaby to oferta na poziomie 50 zł, wtedy jasne - warto sobie przetestować
Autor
Byłem w Carrefour Arkadia i nadal jest dostępny Star Wars Battlefront
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy