Star Wars: Battlefront PL PC @ sklep.gram-online.pl
80°Zakończono

Star Wars: Battlefront PL PC @ sklep.gram-online.pl

4
wrz 1. 2016
W zamówieniu otrzymujecie klucz do aktywowania w Origin.
Aktualizacje społecznościowe
Gry Online Okazje

Grupy

4 Komentarze
Edytowane przez: "Peacewarrior" wrz 1. 2016
Kupiłem tę grę w dniu premiery jakoś za 90 zł. (była promocja w EURO) i są to najgorzej wydane pieniądze ever. Gra jest beznadziejna jeśli chodzi o gameplay, no chyba, że się coś zmieniło, nie uruchamiałem jej od ponad pół roku.
1r0nwrz 1. 2016

Kupiłem tę grę w dniu premiery jakoś za 90 zł. (była promocja w EURO) i są …Kupiłem tę grę w dniu premiery jakoś za 90 zł. (była promocja w EURO) i są to najgorzej wydane pieniądze ever. Gra jest beznadziejna jeśli chodzi o gameplay, no chyba, że się coś zmieniło, nie uruchamiałem jej od ponad pół roku.


Aż tak źle? Battlefront 2 multiplayer był po prostu genialny, masę godzin spędzonych. Właśnie korci mnie coraz bardziej by z 3 się zapoznać, już ceny ostygły ,,także tego".
Peacewarriorwrz 1. 2016

Aż tak źle? Battlefront 2 multiplayer był po prostu genialny, masę godzin s …Aż tak źle? Battlefront 2 multiplayer był po prostu genialny, masę godzin spędzonych. Właśnie korci mnie coraz bardziej by z 3 się zapoznać, już ceny ostygły ,,także tego".

​ Jeden z najlepszych fps ostatnich lat. Widzisz wszystko zależy od tego co kto lubi i czego się spodziewał. Ta gra jest dokładnie tym czym miała być: prostą strzelanką z klimatem SW w którą możesz pograć z przerwami, bez obaw, że jak nie jesteś na bieżąco to nie masz szans z ludźmi, którzy nie odchodzą od ekranu. No i ta oprawa! Ja polecam.
Edytowane przez: "Pakman" wrz 1. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst