Niestety, ta okazja już wygasła
Star Wars 4K UHD, antologia 9 filmów z Amazon.de za 119,97 EUR (około 538 PLN
305° Zakończono

Star Wars 4K UHD, antologia 9 filmów z Amazon.de za 119,97 EUR (około 538 PLN

538złAmazon Okazje
25
305° Zakończono
Star Wars 4K UHD, antologia 9 filmów z Amazon.de za 119,97 EUR (około 538 PLN
paź 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jeśli jesteś abonentem PrimeVideo to w specjalnej promocji za 119,97 EUR można kupić antologię Gwiezdnych Wojen w 4K UHD. Trzeba zmienić w swoim profilu Prime lokalizację na Niemcy.
Wydanie bez napisów i audio PL.
Na Allegro już jest to wydanie z Niemiec za 1111 PLN:)
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
novka13/10/2020 14:00

Star Wars po niemiecku... musi być zabawne


Lukas, ich bin dein Vater
Star Wars po niemiecku... musi być zabawne
25 Komentarzy
Star Wars po niemiecku... musi być zabawne
novka13/10/2020 14:00

Star Wars po niemiecku... musi być zabawne


Przecież jest oryginalna scieżka audio angielska w Dolby Atmos. Plus inne wersje językowe.
Edytowane przez: "Rob_Kos" paź 13.
Rob_Kos13/10/2020 14:01

Przecież jest oryginalna scieżka audio angielska w Dolby Atmos


A to chyba że
Fajnie, że jest język polski.
Ciekawe która wersja oryginalnej trylogii tam jest.
novka13/10/2020 14:00

Star Wars po niemiecku... musi być zabawne


Lukas, ich bin dein Vater
Piękna rzecz ale... bez pl
W czym problem dodawać napisy w innych językach, przecie to plik tekstowy, lekka waga. Dodatkowa ścieżka to rozumiem, że może się nie zmieścić.
Żadne wydanie (DVD, BD, 4K) "The Skywalker" saga nie ma polskich napisów. Idąc za artykułem starwars.pl/202…4k/ :
"Do wyboru będą napisy w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, duńskim i hiszpańskim w wersji brytyjskiej i amerykańskiej. W niemieckim pakiecie możemy liczyć na napisy angielskie, niemieckie i włoskie. Brak języka polskiego w jakimkolwiek z wydań."
fezz13/10/2020 15:15

Żadne wydanie (DVD, BD, 4K) "The Skywalker" saga nie ma polskich napisów. I …Żadne wydanie (DVD, BD, 4K) "The Skywalker" saga nie ma polskich napisów. Idąc za artykułem https://starwars.pl/2020/03/skywalker-saga-4k/ :"Do wyboru będą napisy w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, duńskim i hiszpańskim w wersji brytyjskiej i amerykańskiej. W niemieckim pakiecie możemy liczyć na napisy angielskie, niemieckie i włoskie. Brak języka polskiego w jakimkolwiek z wydań."


lipa, dodanie napisów nic nie kosztuje i tak mają te filmy przetłumaczone :/
niewiem13/10/2020 15:35

lipa, dodanie napisów nic nie kosztuje i tak mają te filmy przetłumaczone : …lipa, dodanie napisów nic nie kosztuje i tak mają te filmy przetłumaczone :/


I tak i nie. Dodanie napisów nic nie kosztuje, gdy te napisy są gotowe. Nie mam pojecia czy wersje filmu, które znajdująsięw tym pakiecie, są zgodne z tym co było w poprzednim wydaniu Sagi (E I-VI). Jeżeli znów coś zmienili, to trzeba by napisy poprawić itd. a to już są koszta, gdy musisz to zrobić na kilkunastu języków. Szkoda, bo pewnie koszt nie byłby duży. Tym bardziej to dziwi, że np. serialowy Mandalorian, który nadal nie jest oficjalnie dostęny w PL, od samego początku miał dubbing. Ok, jest polonia w USA czy UK, ale żeby od razu wydawać pieniądz na dubbing? Dziwna decyzja Disneya. Być może polski wydawca mógłby coś z tym zrobić, ale polski wydawca lubi robić dziwne rzeczy, np. nadal wydawać filmy w 3D i jednoczesnie pomijać wersje 4K.
niewiem13/10/2020 15:35

lipa, dodanie napisów nic nie kosztuje i tak mają te filmy przetłumaczone : …lipa, dodanie napisów nic nie kosztuje i tak mają te filmy przetłumaczone :/możliwe, że jakieś licencyjne sprawy. Cholera ich tam wie w tych międzynarodowych korporacjach.
powiem szczerze, jako gowniak jaralem sie starwarsami, ale jako można powiedzieć dorosły to mam wrażenie ze seria jest trochę na sile i niezbyt przystaje do obecnych realiów myślowych i technologicznych. ogladalem skajłokerów na netfliksie czy innym hbo i powiem szczerze ze sie rozczarowalem.
cebula.motzno13/10/2020 17:42

powiem szczerze, jako gowniak jaralem sie starwarsami, ale jako można …powiem szczerze, jako gowniak jaralem sie starwarsami, ale jako można powiedzieć dorosły to mam wrażenie ze seria jest trochę na sile i niezbyt przystaje do obecnych realiów myślowych i technologicznych. ogladalem skajłokerów na netfliksie czy innym hbo i powiem szczerze ze sie rozczarowalem.


Przecież wyrosłeś z dzieciństwa i to normalne
bysiu313/10/2020 14:07

Ciekawe która wersja oryginalnej trylogii tam jest.


Wersja po zmianach Lucasa. Nie ma tu oryginalnej wersji kinowej. Ta była tylko na wydaniu DVD, ale to chodzi po setki złotych.
Brak polskich napisów (mimo, iż znam - przynajmniej epizody IV-VI - na pamięć) dyskwalifikuje u mnie to wydanie. W 4K gdzie trzeba odtwarzać z np. xboxa one S czy wyższych nie da się o ile się nie mylę zaczytać zewnętrznych napisów o ile mi wiadomo?
Naprawdę żenująca polityka Disney :-(.
Ja nawet jako fan (oryginalnej środkowej) Trylogii chciałem kupić na Amazon za ponad 1000 jak jest normalnie, ale przez taki brak szacunku dla nas to nawet za tą cenę nie kupię. Jaki problem dać nawet wszystkie języki na jakie były przetłumaczone filmy na tak pojemne płyty jakie są BD 4K???
A mam lub miałem wszystkie wcześniejsze wersje na DVD, BD czy nawet kasetach. Tym razem NIE dla IMPERIUM DISNEY
Edytowane przez: "swdmfan" paź 13.
swdmfan13/10/2020 18:53

Brak polskich napisów (mimo, iż znam - przynajmniej epizody IV-VI - na p …Brak polskich napisów (mimo, iż znam - przynajmniej epizody IV-VI - na pamięć) dyskwalifikuje u mnie to wydanie. W 4K gdzie trzeba odtwarzać z np. xboxa one S czy wyższych nie da się o ile się nie mylę zaczytać zewnętrznych napisów o ile mi wiadomo?Naprawdę żenująca polityka Disney :-(.Ja nawet jako fan (oryginalnej środkowej) Trylogii chciałem kupić na Amazon za ponad 1000 jak jest normalnie, ale przez taki brak szacunku dla nas to nawet za tą cenę nie kupię. Jaki problem dać nawet wszystkie języki na jakie były przetłumaczone filmy na tak pojemne płyty jakie są BD 4K???A mam lub miałem wszystkie wcześniejsze wersje na DVD, BD czy nawet kasetach. Tym razem NIE dla IMPERIUM DISNEY


Odtwarzacz Oppo 203 daje taką możliwość
Rob_Kos13/10/2020 20:06

Odtwarzacz Oppo 203 daje taką możliwośćAle dokupywanie (notabene chyba niedostępnego) odtwarzacza za ponad 4000 PLN do zestawu filmów za niecałe 600 PLN mija się ekonomicznie z celem . Tym bardziej jak ma się taniego xboxa, który całkiem fajnie odtwarza filmy w 4K, które wyglądało super na oled
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst