Niestety, ta okazja już wygasła
Stalowa Wola MZK samoobsługowa stacja paliw. ON 4,85zł PB 4,55zł
163° Zakończono

Stalowa Wola MZK samoobsługowa stacja paliw. ON 4,85zł PB 4,55zł

4,55zł4,90zł-7%
16
mar 20. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Otwarto nową stacje w Stalowej Woli, ceny takie zostaną na stałe. W porównaniu do cen miejscowych diesel i benzyna tańsze o ~40gr
Aktualizacje społecznościowe
- Dostawcą paliw do stacji jest PKN Orlen
- System samoobsługowy (ewentualna pomoc pracowników MZK w godzinach 9-21).
- Tankomat dostosowany jest do transakcji zarówno w systemie gotówkowym, jak i bezgotówkowym (karta płatnicza), przy czym minimalna kwota, za którą klient może zatankować wynosi 10 złotych. W przypadku gdy usługa zakończy się koniecznością wydania „reszty” klient otrzyma bon – do ponownego wykorzystania na miejskiej stacji, ważny przez 30 dni.
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które oferty są publikowane.

Grupy

16 Komentarzy
Czy wypowie się ktoś na temat jakości tego paliwa?
Jakies karty na punkty tu są?
mavio120/03/2019 13:36

Czy wypowie się ktoś na temat jakości tego paliwa?


Piszą, że paliwo z Orlenu, więc powinno być "ok".
Fajna inicjatywa miejska, propsy dla ludzi, którzy tego dokonali. Jestem ciekaw jak długie będą kolejki przy dystrybutorach najlepiej będzie tankować w godzinach nocnych
fret6 min

Piszą, że paliwo z Orlenu, więc powinno być "ok".

Skoro tak, to właśnie zdobyli kolejnego klienta
morfiner6 min

Fajna inicjatywa miejska, propsy dla ludzi, którzy tego dokonali. Jestem …Fajna inicjatywa miejska, propsy dla ludzi, którzy tego dokonali. Jestem ciekaw jak długie będą kolejki przy dystrybutorach najlepiej będzie tankować w godzinach nocnych


Nie wiem jak w Stalowej Woli to dokładnie wygląda, ale w nocy to autobusy z linii zjeżdżają i same robią korki przy dystrybutorach. ;-) Przynajmniej u mnie w firmie. ;-)
Monopol paliwowy przełamany🙌
Jest gaz?
Czyli jak jedziesz na imprezę w piątek lub sobotę, w baku pusto a w portfelu na ten cel masz zarezerwowane 10 zł to strzał w dziesiątkę. Nie powinieneś zatankować ani grosza poza wyznaczony budżet. Problem, że nie można kupić hot-doga albo dwóch jak jedziesz z koleżanką na imprezę w piątek lub sobotę.
Interlokutor5 min

Czyli jak jedziesz na imprezę w piątek lub sobotę, w baku pusto a w po …Czyli jak jedziesz na imprezę w piątek lub sobotę, w baku pusto a w portfelu na ten cel masz zarezerwowane 10 zł to strzał w dziesiątkę. Nie powinieneś zatankować ani grosza poza wyznaczony budżet. Problem, że nie można kupić hot-doga albo dwóch jak jedziesz z koleżanką na imprezę w piątek lub sobotę.


Dla kogo problem dla tego problem. Ja zawsze wjeżdzam na stacje, tankuje, płace i odjeżdzam i zawsze musze czekać, aż hotdoga, czy inne cudo zostanie przygotowe, potem milion pytań do mnie o to czy sam nie chce, czy płyn, czy karta na punkty... Samoobsługa i brak tych zbędnych pytań to dla dużej liczby osób znaczny plus.
W Stalowej wygląda to tak, że większość miejskich autobusów jest elektrycznych, więc raczej kolejek nie będą robić. co do ceny paliwa to na dzień powstania różnica jest około 40 gr. na litrze. Od jakichś 2 tygodni cena ON to 5.27 zł bez różnicy jaki koncern i która stacja (taka lokalna solidarność koncernów naftowych), a więc najdrożej w szeroko pojetej okolicy.
Edytowane przez: "polac" mar 20. 2019
a jak dostać fakturę za paliwo?
Tom_M3 min

a jak dostać fakturę za paliwo?


Myślę, że na podstawie wydruku z dystrybutora w biurze obsługi
Miejska Stacja Paliw otwarta jest całą dobę. Biuro Obsługi Stacji mieści się w budynku administracyjnym Zakładu Komunikacji Miejskiej, przy ulicy Komunalnej 3 (parter). Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.
Bezobsługowa stacja?

Ciekawe czy trafi się jakiś "bydlak"

#pdk
ok byłem i tak faktura czy paragon wybiera się przy dystrybutorze, podaję się nr NIP i automatycznie pobiera z bazy nazwę, najpierw płacimy puzniej mamy 3 minuty żeby zacząć tankować, nie ma opcji do pelna trzeba oszacować czy wejdzie za 200 czy 250 zł, tj. wpisać kwotę zapłacić (przystawić kartę) i zacząć tankować.
Można wpisać większą kwotę niż się zmieści i wtedy jak nie wejdzie to pobierze z karty tylko tyle ile weszło do baku.
Tom_M3 g, 56 min

ok byłem i tak faktura czy paragon wybiera się przy dystrybutorze, podaję s …ok byłem i tak faktura czy paragon wybiera się przy dystrybutorze, podaję się nr NIP i automatycznie pobiera z bazy nazwę, najpierw płacimy puzniej mamy 3 minuty żeby zacząć tankować, nie ma opcji do pelna trzeba oszacować czy wejdzie za 200 czy 250 zł, tj. wpisać kwotę zapłacić (przystawić kartę) i zacząć tankować.Można wpisać większą kwotę niż się zmieści i wtedy jak nie wejdzie to pobierze z karty tylko tyle ile weszło do baku.


Myślę, że to jest bardzo rozsądne rozwiązanie. ;-)
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od kamil.niemiec. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst