19°
Zakończono
Stackables - Layered Textures, Effects, and Masks (0zł z 2,99euro) iOS
Stackables - Layered Textures, Effects, and Masks (0zł z 2,99euro) iOS

Stackables - Layered Textures, Effects, and Masks (0zł z 2,99euro) iOS

APP the Week
13190.jpg
Kolejne odsłony regularnej akcji Apple w której rozdają darmowe gry i aplikacje przynoszą sporo niespodzianek.

Lwia część twórców programów których celem jest podrasowania fotki przed posłaniem ją w świat mniej lub bardziej świadomie serwuje nam kolejne klony kultowego VSCOcam. Niemalże te same narzędzia, podobne filtry kolorystyczne i ogólne możliwości programu. Stackables stawia na ozdoby. I to niekoniecznie oklepane zestawy ramek i naklejek. Skupia się na zestawie tekstur.
Mogłoby się wydawać że taki sposób przystrajania już przeminął, chociaż kilkanaście minut spędzonych przy Stackables szybko wyleczyło mnie z takiej opinii. Program oferuje ich naprawdę dużo — a kiedy pomnożycie sobie wszystkie tamtejsze propozycje przez kilka trybów mieszania kolorów, zabawy przeźroczystością i inne dodatki, baza możliwości wydaje się być niemal nieograniczona. Jeżeli jednak uznacie że to co znajdziecie w podstawowej wersji to dla was za mało, możecie zawsze skusić się na zakup kolejnych dodatków. Paczki z teksturami wyceniono na 0,99 euro — jest ich naprawdę sporo, choć jeśli planujecie nabyć ich więcej niż cztery, rozważcie zakup Master Packa. Za 3,99 euro w ten sposób zyskacie dostęp do całych zasobów proponowanych przez program.

Poza teksturami w aplikacji znalazły się także pakiety pełne efektów oraz masek w rozmaitych kształtach, którymi także możemy filtrować efekty naszych prac. Pole do popisu jest naprawdę spore, choć przyznaję — przy pierwszym kontakcie program może jawić się jako dość chaotyczny. Dlatego też polecam z całego serca zapoznać się z przygotowanym przez autorów kilkuminutowym samouczkiem (przygotowanym w formie materiału wideo do którego odsyłają nas na stronę Vimeo). Zdradza masę tajników i pokazuje jak, krok po kroku, uzyskać pewne efekty.

Stackables – Layered Textures, Effects, and Masks to ciekawa propozycja wśród programów do edycji grafiki. Pozwala pobawić się zdjęciami w nieco inny niż najpopularniejsze w ostatnich miesiącach programy. Na co dzień aplikacja kosztuje 2,99 euro — obecnie jednak jest główną bohaterką akcji App of the Week, w związku z czym do przyszłego czwartku macie możliwość pobrać ją za darmo, do czego serdecznie zachęcam. A dla użytkowników iPadów — edycja na duże ekrany znajduje się tutaj.

źródło

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst