Niestety, ta okazja już wygasła

Stacja pogody METEO SP70 z czujnikiem zewnętrznym Media Expert

gru 11. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Elektroniczna stacja pogodowa METEO SP70 wskazuje dokładne pomiary temperatury i wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia, w którym się znajduje oraz temperatury zewnętrznej, za pośrednictwem nowoczesnej technologii bezprzewodowej i zewnętrznego czujnika. Urządzenie wyposażone jest również w zegar kwarcowy wraz z budzikiem i datownikiem. Funkcja pogodynki wskazuje za pomocą zmieniających się piktogramów tendencję zmiany pogody.

Stacja posiada szereg funkcji takich, jak zegar z funkcją budzika i drzemki, bezprzewodowy czujnik z zasięgiem do 60 metrów, pomiar temperatury na zewnątrz w zakresie od -20 do +50°C, pomiar temperatury wewnętrznej w zakresie od 0 do +50°C oraz pomiar wewnętrznej wilgotności powietrza. Pasmo radiowe 433 MHz. Stacja główna zasilana sieciowo lub bateryjnie

Co zawiera zestaw? Kupując stację pogody METEO SP70 w zestawie otrzymujesz: czujnik zewnętrzny, instrukcję obsługi w języku polskim, kartę gwarancyjną oraz zasilacz.

Funkcje: Budzik z funkcją drzemki, Można podłączyć do 3 czujników zewnętrznych, Prognoza pogody, Wyświetlacz elektroniczny

Zasilanie: 3 baterie AAA, Sieciowe

Jedynie odbiór osobisty w wybranych sklepach, ale na przykładzie Śląska, widzę ze trochę tego jest. Dobre opinie na stronie.
Aktualizacje społecznościowe

31 Komentarzy