SSD A-DATA XPG SX930 120GB /SATA 3.0 /MLC /5 LAT GWARANCJI za 209,99zł (możliwe 169,99zł) @ Agito
31°Zakończono

SSD A-DATA XPG SX930 120GB /SATA 3.0 /MLC /5 LAT GWARANCJI za 209,99zł (możliwe 169,99zł) @ Agito

209,99zł
14
lip 13. 2016
Poszukując dysku do komputera trafiłem na dość ciekawą propozycję marki A-Data (tak wiem, że w przypadku wcześniejszych modeli producent ma kiepską opinię).

Parametry techniczne dysku:
  • Rodzaj dysku: SSD (Solid State Disc)
  • Format: 2,5 cala
  • Interfejs: SATA 3.0
  • Prędkość odczytu: do 560 MB/s
  • Prędkość zapisu: do 460 MB/s
  • Kontroler: JMicron JMF670H
  • 5 lat gwarancji producenta

Cenę końcową (169,99 zł) uzyskamy dzięki opcji "cashback" RetailmeNot: retailmenot.pl/agito

14 Komentarzy

mogę offtop? czy ten retailmenot.pl jest zaufaną firma? poza tym widziałem tam do 60% zwrotu na telefony w Aliekspress... tylko nigdzie nie mogłem znaleźć jak działa to "do"... macie może jakieś informacje?

Słaby dysk, o ile w zapisie i odczycie wypada tak sobie to już kopiowanie plików, instalowanie gier, rozpakowywanie RAR wypada naprawdę słabo.
Test dysku: purepc.pl/pam…0,8

Autor

TomdeXLip 13.

Słaby dysk, o ile w zapisie i odczycie wypada tak sobie to już kopiowanie plików, instalowanie gier, rozpakowywanie RAR wypada naprawdę słabo.Test dysku: http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_dyskow_adata_xpg_sx930_tanie_ssd_z_piecioletnia_gwarancja?page=0,8A w mojej opinii test przeprowadzony jest w sposób idiotyczny. Z góry wiadomo, że dyski o pojemności >240 GB osiągają znacznie lepsze transfery odczytu/zapisu danych (od dysków 120/128 GB).

W powyższym zestawieniu ciężko o dysk w tak niskiej cenie (szczególnie uwzględniając cashback), który w podstawowej pojemności osiąga tak niezłe parametry.

GundoLip 13.

A w mojej opinii test przeprowadzony jest w sposób idiotyczny. Z góry wiadomo, że dyski o pojemności >240 GB osiągają znacznie lepsze transfery odczytu/zapisu danych (od dysków 120/128 GB).W powyższym zestawieniu ciężko o dysk w tak niskiej cenie (szczególnie uwzględniając cashback), który w podstawowej pojemności osiąga tak niezłe parametry.Co ty gadasz, przecież nawet w zestawieniu z dyskami o pojemnościach 120/128GB wypada blado...

Szefie wrzucajacy tę okazję - retailmenot daje keszbeka od zakupu 200 zł NETTO (sprawdz regulamin) czyli cos trzeba dokupić żeby dobić do 250 zł (z vatem 23%)
Edytowane przez: "adikadik" lip 13. 2016

Moim zdaniem zdecydowanie warto dołożyć 50 zł (licząc cashback retailmenot, którego tutaj nie dostaniemy) i kupić dysk z tej okazji pepper.pl/pro…316


@stfpl retailmenot działa. Dostałem już od nich 3 cashbacki po 40 zł i właśnie czekam na 4.

stfplLip 13.

mogę offtop? czy ten retailmenot.pl jest zaufaną firma? poza tym widziałem tam do 60% zwrotu na telefony w Aliekspress... tylko nigdzie nie mogłem znaleźć jak działa to "do"... macie może jakieś informacje?Ja skorzystałem z cashback-u w promocji na Agito - wypłacili po 5 dniach na Paypal. Gdzie widziałeś info o tych 60%?

DoReMiLip 13.

Moim zdaniem zdecydowanie warto dołożyć 50 zł (licząc cashback retailmenot, którego tutaj nie dostaniemy) i kupić dysk z tej okazji https://www.pepper.pl/promocje/dysk[email protected]stfpl retailmenot działa. Dostałem już od nich 3 cashbacki po 40 zł i właśnie czekam na 4.Dostałeś kilka cashbacków w jednym miesiącu? Wiesz jak to jest z tymi limitami 'raz w miesiącu'?

DoReMiLip 13.

Moim zdaniem zdecydowanie warto dołożyć 50 zł (licząc cashback retailmenot, którego tutaj nie dostaniemy) i kupić dysk z tej okazji https://www.pepper.pl/promocje/dysk[email protected]stfpl retailmenot działa. Dostałem już od nich 3 cashbacki po 40 zł i właśnie czekam na 4.


Kupowałeś na różne konta? Regulamin mówi o jednym cashbacku na jedną osobe.

lukeczLip 13.

Ja skorzystałem z cashback-u w promocji na Agito - wypłacili po 5 dniach na Paypal. Gdzie widziałeś info o tych 60%?

​a no tu jest: 60% off na telefony i akcesoria na Aliekspres.com ważna do 17.07.16. czyli dają kasę ale trzeba dużo uzbierać aby wypłacić... @DoReMi widziałem że nawet w komentarzach się udzieliłeś

Krzysztof.ZawiejaLip 13.

Kupowałeś na różne konta? Regulamin mówi o jednym cashbacku na jedną osobe.


Kupowałem w różnych miesiącach

Teraz mi się wyświetla, że 40 zł za zakupy na conajmniej 400 zł...

Niestety potwierdzam. W popularnych sklepach retailmenot podnosi poprzeczkę do 400 zł. Bez uprzedzenia. Ale raczej są ugodowi, więc warto wysłać wniosek jeśli zamówienie zostało złożone przed zmianą.

raczej marna okazja, abstrachując od jakości dysku, do usunięcia?

120 GB za 200 zeta?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Gundo. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst