Niestety, ta okazja już wygasła
Śródziemie: Cień Wojny - Edycja Ostateczna
192° Zakończono

Śródziemie: Cień Wojny - Edycja Ostateczna

69zł139zł-50% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
6
sie 5.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przecena w RTVEUROAGD, możliwość darmowego odbioru w salonie W tej samej cenie jest również edycja standardowa, lecz myślę, że warto pokusić się o pełną.

Śródziemie: Cień Wojny Edycja Ostateczna
Śródziemie™: Cień wojny™ Edycja Ostateczna to najbardziej kompletne wydanie ubiegłorocznej, epickiej gry akcji osadzonej w świecie Tolkienowskiego uniwersum – Śródziemia. Gracze wykują pierścień Władzy, wyruszą na podbój Fortec w wielkich, zażartych bitwach i podejmą się próby dominacji Mordoru, mając w posiadaniu swoją własną armię orków, a wszystko przy wykorzystaniu wielokrotnie nagradzanego Systemu Nemesis. Opracowane przez Monolith Productions, Śródziemie™: Cień wojny™ Edycja Ostateczna składa się z podstawowej gry wraz ze wszystkimi wydanymi dotychczas cyfrowymi rozszerzeniami, bezpłatnymi aktualizacjami oraz ulepszeniami.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Komentarz usunięty
Już nie można zamówić spóźniłem się bleeee
blejdzik05/08/2019 20:34

Już nie można zamówić spóźniłem się bleeee


raczej nie spóźniłeś się bo te promo wisi już co najmniej 1-2 dni.. Jakoś przez weekend wpadło mi te promo nawet nie wiem czy na pepperze gdzieś tego właśnie nie widziałme.. . I były już wtedy tylko wybrane sklepy (Warszawa i Zakopane chyba).
Tomsi05/08/2019 22:53

raczej nie spóźniłeś się bo te promo wisi już co najmniej 1-2 dni.. Jakoś p …raczej nie spóźniłeś się bo te promo wisi już co najmniej 1-2 dni.. Jakoś przez weekend wpadło mi te promo nawet nie wiem czy na pepperze gdzieś tego właśnie nie widziałme.. . I były już wtedy tylko wybrane sklepy (Warszawa i Zakopane chyba).


Tak? Dziwne, szczególnie, że sam zamawiałem ze strony i można było zamówić dostawę do domu... Chyba, że sklepy stacjonarne teraz wysyłają pracowników, by mi donieśli
pawel.kolasa06/08/2019 09:13

Tak? Dziwne, szczególnie, że sam zamawiałem ze strony i można było zamówić …Tak? Dziwne, szczególnie, że sam zamawiałem ze strony i można było zamówić dostawę do domu... Chyba, że sklepy stacjonarne teraz wysyłają pracowników, by mi donieśli


Zamawiałeś - czas przeszły.. zależy kiedy. Patrzyłem na tą ofertę w weekend i było już tylko "obejrzyj w wybranych sklepach" i były 2-3 sklepy w Warszawie i Zakopanym. Pracownicy chyba nie chcieli donieść bo weekend.
Więc jak kolega ogląda w poniedziałek to już było dawno "po ptokach".
Tomsi06/08/2019 10:55

Zamawiałeś - czas przeszły.. zależy kiedy. Patrzyłem na tą ofertę w weeken …Zamawiałeś - czas przeszły.. zależy kiedy. Patrzyłem na tą ofertę w weekend i było już tylko "obejrzyj w wybranych sklepach" i były 2-3 sklepy w Warszawie i Zakopanym. Pracownicy chyba nie chcieli donieść bo weekend. Więc jak kolega ogląda w poniedziałek to już było dawno "po ptokach".


Zamawiałem wczoraj ze strony internetowej. Wczoraj mieli pełny magazyn tego.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst