Niestety, ta okazja już wygasła
Square Home Key - Launcher Lumia Android Windows Kafelki
109° Zakończono

Square Home Key - Launcher Lumia Android Windows Kafelki

9,99zł19zł-47% Darmowa dostawa DarmowaGoogle Play Okazje
7
cze 25.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szukałem niestety nie znalazłem swojej starej wstawki z tym Motywem.

Polecam dla Wolno Lumiarzy.

Darmowa wersja też jest bardzo dobra bo bez reklam.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Tylko Launcher10 jeśli chodzi o upodobnirnie do WM
Po upragnionej przesiadce z lumii na andka(ze względu na dostępność aplikacji) brakowało mi tych kwadratów,po wgraniu SquareHome odzyskałem spokój
Długo siedziałem na Lumii... aż się łezka kręci w oku. Jak mogli coś takiego wygodnego "ubić"
Posiadam ten motyw od kilku lat z krótką przerwą. Niezastąpiony i moim zdaniem lepszy od Launcher10 który niestety mi nie podszedł. Ogólnie polecam, zero problemów, wszystko płynne na LG G5
rychu1225/06/2019 09:40

Długo siedziałem na Lumii... aż się łezka kręci w oku. Jak mogli coś takieg …Długo siedziałem na Lumii... aż się łezka kręci w oku. Jak mogli coś takiego wygodnego "ubić"


Wygodnego? Błagam. Miałem Lumię 735. O wykonaniu nie powiem złego słowa. Piękny wyświetlacz, dobry telefon do dzwonienia i rewelacyjny aparat, który dzisiaj trudno mi go zastąpić w średniej niższej półce cenowej. Poza tym system wykastrowany do granic możliwości. Brak sensownych aplikacji. Nawet głupie kontakty był problem przenieść bo MS musiał to zrobić po swojemu... Dobrze, że sprzedałem ją póki jeszcze coś była warta.
dru8d25/06/2019 10:39

Wygodnego? Błagam. Miałem Lumię 735. O wykonaniu nie powiem złego słowa. Pi …Wygodnego? Błagam. Miałem Lumię 735. O wykonaniu nie powiem złego słowa. Piękny wyświetlacz, dobry telefon do dzwonienia i rewelacyjny aparat, który dzisiaj trudno mi go zastąpić w średniej niższej półce cenowej. Poza tym system wykastrowany do granic możliwości. Brak sensownych aplikacji. Nawet głupie kontakty był problem przenieść bo MS musiał to zrobić po swojemu... Dobrze, że sprzedałem ją póki jeszcze coś była warta.


nie bluźnij na Lumium.

Problem z przeniesieniem kontaktów nie występował u mnie ani razu ale wiadomo mogło coś być w jakimś okresie lub przez Ciebie:P

735 była wspaniała i nadal jest jak i kilka innych modeli. Niestety jedyne co było wykastrowane a raczej nie było kastracji bo nie było czego kastrować to BRAK APLIKACJI Google oraz RZESZY innych.

Lumia to nadal dobry telefon dla wąskiego grona odbiorców ale bez Aktualizacji Map czy innych pomniejszych pozostałości nie warto się nią interesować aby ją kupić.

Windows 10 zepsuł wszystko ale to wina sztabu ludzi i wodza naczelnego M$.
Używałem go swego czasu i uważam za dobry produkt.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst