Niestety, ta okazja już wygasła
Spyro Reignited Trilogy PL (Switch)
203° Zakończono

Spyro Reignited Trilogy PL (Switch)

119zł149zł-20% 9zł
14
203° Zakończono
Spyro Reignited Trilogy PL (Switch)
sty 5. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wersja językowa: Polska (dubbing)
Okładka (język): Angielski

Kultowy gra powraca w mobilnym wydaniu! Te same palące potrzeby, ta sama tląca się postawa, teraz wszystko w nowej szacie graficznej i oszałamiającej rozdzielczości HD! Spyro przynosi ciepło jak nigdy dotąd w kolekcji gier Spyro™ Reignited Trilogy. Oryginalne trzy gry: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage! i Spyro: Year of the Dragon. Eksploruj rozległe królestwa, spotkaj ponownie wybuchowe osobistości i przeżyj na nowo przygodę w całkowicie zremasterowanej chwale. Bo gdy królestwo potrzebuje bohatera, jest tylko jeden smok do wezwania.

Spyro the Dragon:
Gnasty Gnorc powrócił z wygnania i wyzwolił złą magię w Smoczych Sferach, uwięził Smoki w krysztale i wezwał armię Gnorków. Spyro, wraz ze swoim przyjacielem Sparksem, jest jedynym pozostałym Smokiem, który może przemierzyć sześć światów i uwolnić pobratymców.

Spyro 2: Ripto's Rage!
Spyro został wezwany do Avalaru, aby pokonać złego czarnoksiężnika Ripto i przywrócić pokój królestwom trzymanym w garści przez Ripto i jego sługusów.

Spyro: Year of the Dragon
Smocze królestwa obchodzą „Rok Smoka”, kiedy pojawia się tajemnicza, zakapturzona postać i kradnie wszystkie Smocze Jaja. Pod wpływem zaklęcia złej Czarodziejki armia Rhynoców strzeże teraz bezbronnych jaj w Zapomnianych Królestwach. Spyro wraz z nowymi poplecznikami i starymi znajomymi stara się odzyskać utracone jaja, pokonać armię Rhynoców i zatrzymać złą Czarodziejkę.

CHARAKTERYSTYCZNE CECHY GRY

SPYRO WRÓCIŁ I MA SIĘ LEPIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! - zagraj w kultowe gry w nowym wydaniu, a to wszystko w jednym pudełku - „Spyro the Dragon”, „Spyro 2: Ripto's Rage!”, „Spyro: Year of the Dragon”.

ZABIERZ UROCZEGO, FIOLETOWEGO SMOKA GDZIE TYLKO CHCESZ - Spyro Reignited Trilogy teraz na Nintendo Switch. Wszędzie tam gdzie Twoja konsola.

TE SAME GRY, ZUPEŁNIE NOWA GRAFIKA – zaprojektowana kompletnie od zera oprawa graficzna. Przemierzaj świat Smoków i ratuj swoich przyjaciół z przeróżnych opresji, stając naprzeciw groźnych czarowników i wiedźm, a to wszystko w rozdzielczości 720p (dok).
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz