Sprzątający robot z kamera 1080p i wifi.
137°Zakończono

Sprzątający robot z kamera 1080p i wifi.

19
maj 29. 2016
Znalazlem coś ciekawego dla czasowo ograniczonych lub leniwych .

Cena łączna wyniesie 288.88$ gdy użyjemy
Kod: CLEAN

Normalnie cena wynosi kolo
350$.

Na stronie sprzedawcy znalazłem film do produktu:


Aktualizacje społecznościowe
19 Komentarzy
od kiedy 288zł = 288$ ?!
Autor Zbanowany
Tibia.Botmaj 29. 2016

od kiedy 288zł = 288$ ?!


288$,sorry,Nie znalazłem opcji zmiany waluty.

Ten badziew kosztuje 1 138 zł, a w tej cenie można mieć sprawdzoną Roombę 620 z polską gwarancją. Żadna okazja.
Nie znalazł opcji zmiany waluty, to walnął wartość w dolanach. Weź usuń konto, plis.
Autor Zbanowany
vvieniomaj 29. 2016

Ten badziew kosztuje 1 138 zł, a w tej cenie można mieć sprawdzoną Roombę 6 …Ten badziew kosztuje 1 138 zł, a w tej cenie można mieć sprawdzoną Roombę 620 z polską gwarancją. Żadna okazja.


Roomba 620 nie posiada wbudowanej kamery ani wifi,nie mozna ich porównać.
Kazikmaj 29. 2016

288$,sorry,Nie znalazłem opcji zmiany waluty.trzeba było przeliczyć na plny
Autor Zbanowany
schnapmaj 29. 2016

trzeba było przeliczyć na plnyDzięki,zmieniłem.
Kazikmaj 29. 2016

Roomba 620 nie posiada wbudowanej kamery ani wifi,nie mozna ich porównać. … Roomba 620 nie posiada wbudowanej kamery ani wifi,nie mozna ich porównać.tylko na groma komuś kamera w odkurzaczu?
lasicmaj 29. 2016

tylko na groma komuś kamera w odkurzaczu?

​żeby mógł robić sobie mapę pomieszczeń i jeździć z sensem a nie losowo. Osobiście mam od lat navibota samsunga i jest mega w porównaniu do roomby.
pawel340maj 29. 2016

​żeby mógł robić sobie mapę pomieszczeń i jeździć z sensem a nie losowo. … ​żeby mógł robić sobie mapę pomieszczeń i jeździć z sensem a nie losowo. Osobiście mam od lat navibota samsunga i jest mega w porównaniu do roomby.przecież do tego znacznie lepiej sprawdzi się echolokacja, ewentualnie podczerwień, a nie kamera fhd. to ma jedynie służyć po to, zebyś sobie na smartfonie obejrzał jak wygląda mieszkanie z poziomu podłogi
Autor Zbanowany
lasicmaj 29. 2016

tylko na groma komuś kamera w odkurzaczu?To jest robot nie odkurzacz .
Kamerę można użyć do kilku rzeczy.
np. 01m15s

lasicmaj 29. 2016

przecież do tego znacznie lepiej sprawdzi się echolokacja, ewentualnie p … przecież do tego znacznie lepiej sprawdzi się echolokacja, ewentualnie podczerwień, a nie kamera fhd. to ma jedynie służyć po to, zebyś sobie na smartfonie obejrzał jak wygląda mieszkanie z poziomu podłogi


Dokładnie, kamera to bajer, na który polecą lamusy.
taki sam glupi bajer jak i odkurzacz ktory sam "sprząta" ciekaw jestem profilu ludzi ktorzy uzywaja takich wynalazkow.Zerowa skutecznosc w lorownaniu z dobrym stacjonarnym odkurzaczem.
Kazikmaj 29. 2016

To jest robot nie odkurzacz .Kamerę można użyć do kilku rzeczy. np. 01m … To jest robot nie odkurzacz .Kamerę można użyć do kilku rzeczy. np. 01m15s[Video]hehehehe dobre, "patrz Jasiu,Twój tatuś ogląda nasz z odkurzacza"
Autor Zbanowany
lasicmaj 29. 2016

hehehehe dobre, "patrz Jasiu,Twój tatuś ogląda nasz z odkurzacza"Biglukaszmaj 29. 2016

taki sam glupi bajer jak i odkurzacz ktory sam "sprząta" ciekaw jestem …taki sam glupi bajer jak i odkurzacz ktory sam "sprząta" ciekaw jestem profilu ludzi ktorzy uzywaja takich wynalazkow.Zerowa skutecznosc w lorownaniu z dobrym stacjonarnym odkurzaczem.

​Powiadasz zerowa ? Nie masz racji.
Kupisz odkurzacz za pate stow to zerowa, kup uzywana roombe czy lg/samsunga i raz uzyj robota na panelach/plytkach to zobaczysz co te malenstwa potrafia. Jak masz puszysty dywanik to mozesz zapomniec o robocieodkurzaczu, ale na gladkiej podlodze sie dobrze spisuja. I robot zmniejsza ilosc normalnych sprzatan w tygodniu, nie je eliminuje...
no tak plytki i panele... (reklamuja ze do dywanow tez) wciaga i w kosmos. 0 filtrow hepa. moc ssania hm... kpina bardziej jezdzacy gadzet-zakurzacz niz odkurzacz.
lasicmaj 29. 2016

przecież do tego znacznie lepiej sprawdzi się echolokacja, ewentualnie p … przecież do tego znacznie lepiej sprawdzi się echolokacja, ewentualnie podczerwień, a nie kamera fhd. to ma jedynie służyć po to, zebyś sobie na smartfonie obejrzał jak wygląda mieszkanie z poziomu podłogiNie do końca, robot robi mapę pomieszczeń na podstawie wyglądu sufitu, echolokacja czy podczerwień jest tylko żeby nie wpadł na coś co jest blisko, obie te metody mają sporo wad. Osobiście (akurat jestem po robotyce) zrobił bym jeszcze stereo-wizję lub dodał przynajmniej projekcję laserowej siatki referencyjnej (w paśmie podczerwieni lub ultrafioletu, żeby była niewidoczna dla oka). Navibot jest trzecim robotem sprzątającym, którego mam i przy 3 kotach robi naprawdę mega robotę. Dodam, że ma jeszcze stację dokującą do której wyrzuca nadmiar śmieci co też super poprawia komfort jego użytkowania.
(poprawka) faktycznie w tym robocie nie ma kamery patrzącej w sufit, więc mój komentarz jest tylko do Navibota.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy