Sprężone powietrze 600ml za 9,90zł z dostawą @ Denik
52°Zakończono

Sprężone powietrze 600ml za 9,90zł z dostawą @ Denik

9,90zł
Pepper 17
paź 26. 2016
Sprężone powietrze Incore w puszcze o pojemności 600ml w sklepie Denik kupimy za 9,90zł z darmową dostawą przesyłką poleconą.

Cena regularna waha się od 10 do 15zł + dostawa.

Taka puszka przyda się praktycznie każdemu kto posiada sprzęt elektroniczny - dzięki temu łatwo przeczyścimy wentylator w laptopie, klawiaturę, sprzęt fotograficzny itp.

17 Komentarzy

Autor Pepper

@mmxv Niby tak, ale Netpunktów w Polsce jest kilkanaście, a sporo ludzi mieszka poza największymi miastami w kraju.
Edytowane przez: "Kaban" paź 26. 2016

tak czy siak nie warto, bo nawet w carrefourze masz 500ml powietrza za 6 lub 7 zl

Ja kiedyś chciałem sprężonym powietrzem usunąć kurz z obudowy i za dobrze się, to nie skończyło Mam obudowę z oknem (okno wiadomo z plexi) i jak popsikałem tym sprężonym powietrzem po oknie obudowy, to popękało xD

No, ale w sumie źle, to nie wygląda

Autor Pepper

cfietka137 min

tak czy siak nie warto, bo nawet w carrefourze masz 500ml powietrza za 6 lub 7 zl


Hah, w takim razie następnym razem się zaopatrzę stacjonarnie. Ostatnim razem w MM chcieli ode mnie ~20zł.

Kaban3 min

Hah, w takim razie następnym razem się zaopatrzę stacjonarnie. Ostatnim razem w MM chcieli ode mnie ~20zł.


Potwierdzam taką sytuację dla EURO, ledwo 2-3 miesiące temu potrzebowałem tego samego dnia spreżone powietrze.i ta Esperanza wyżej wrzucona przez mmxv, kosztowała mnie 19,99 zł. W morele jak widać 8,87 zł. ;x

To samo jednak jest z wszelakimi kablami HDMI czy DVI zwłaszcza 3-10m. Taki sam kabelek w sklepie internetowym kosztuje np. 20 zł, a w MM 50-60 zł.

Złotówka za produkt więcej, za to z darmowym odbiorem na poczcie? Toż benzyna którą bym spalił w drodze do Carrefoura kosztowałaby więcej. Plusuję

btw. Incore to marka Incomu, naszego rodzimego dystrybutora sprzętu IT. Produkt oczywiście chiński

Jak chcialem kupic w Castoramie, to chyba chcieli z 20 zl jak nie wiecej....

zrobcie sobie sprzezarke i macie powietrze sprezone w cenie pradu

Calvex47 min

Ja kiedyś chciałem sprężonym powietrzem usunąć kurz z obudowy i za dobrze się, to nie skończyło Mam obudowę z oknem (okno wiadomo z plexi) i jak popsikałem tym sprężonym powietrzem po oknie obudowy, to popękało xD No, ale w sumie źle, to nie wygląda

​Powietrze takie, szczególnie jeśli nie stoi pionowo, bardzo szybko i mocno zmniejsza swoją temperaturę. Stąd popękana plexa...

moim zdaniem spoko opcja:)

Zamówione, nie chciało mi się iść do punktu morele, poza tym jeszcze bym musiał czekać z tydzień bo na weekend mnie nie ma w mieście.

Takie info dla potomnych, uwaliłem nie dawno zasilacz w stacjonarce sprężonym powietrzem, chodzi o to że trzymałem pod złym kątem i zamiast gazu poleciała ciecz, komp był oczywiście wyłączony ale mimo wszystko podpięty.

Pamiętajcie przed pryskaniem wstrząsnąć, trzymając pionowo prysnąć trochę i dopiero po upewnieniu się że leci gaz można czyścić, tylko nie wolno mocno przechylać, sprzęt musi być odłączony od prądu i po czyszczeniu najlepiej poczekać z 30-60 min. przed włączeniem.

Ps: Tak wiem, jestem skończonym idiotą, że nie przewidziałem możliwych konsekwencji nie odłączenia od prądu.

jemkupe3 godz., 26 min

Złotówka za produkt więcej, za to z darmowym odbiorem na poczcie? Toż benzyna którą bym spalił w drodze do Carrefoura kosztowałaby więcej. PlusujęA na pocztę nie musisz jechać?

Ja takie kupowałem po 5 zł w jakiejś hurtowni internetowej.

Dario13 godz., 6 min

A na pocztę nie musisz jechać?


nie, dziękuję, panie prokuratorze

Ostatnio kupowałem Esperanza za 5,6zł w Carrefourze - to była promocja.. i była dość długo. Polecam sprężone powietrze tej firmy. Był też Vakoss za 5,3zł, ale okazał się (usunięto) - słabe ciśnienie i ledwo dmucha. Tego nie polecam. Dobrze, że kupiłem tylko jednego i 3x Esperanza.
Edytowane przez Moderatora: "nie przeklinamy!" paź 27. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst