Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Roll-on na komary i kleszcze Mugga Extra Strong 50% DEET

maj 1. 2022
  • EAN: 6097210013801
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 8986.SET.2
  • Marka: Mugga
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Producent: Mugga

Spray na komary tropikalne, europejskie oraz kleszcze Mugga Extra Strong 50% DEET — zestaw 2 szt.Jesteś podróżnikiem, który uwielbia spędzać czas na łonie natury? A może ciężko pracujesz na świeżym powietrzu? Nie ryzykuj ukąszenia i wypróbuj Spray na komary tropikalne, europejskie oraz kleszcze Mugga Extra Strong 50% DEET.

Ten znakomity produkt jest najmocniejszym dostępnym w Polsce środkiem na niebezpieczne kleszcze i komary. Jest bezpieczny dla skóry i posiada przyjemny zapach. Działa do 9 godzin od aplikacji i zawiera duże stężenie substancji DEET, która skutecznie odstrasza wszelkie dokuczliwe owady zagrażające Twojemu zdrowiu. Dzięki niemu ochronisz siebie i swoich najbliższych przed groźnymi chorobami.

Już teraz mamy dla Ciebie zestaw obejmujący 2 szt. znakomitego repelentu Mugga o pojemności 75 ml. Dzięki niemu żaden groźny komar lub kleszcz nie zakłóci Twojego spokoju.

ZagrożeniaZdrowie Twoje i Twoich najbliższych to dar najcenniejszy. Właśnie dlatego nie powinieneś ryzykować ukąszenia w czasie przebywania na świeżym powietrzu. Występujące w Polsce komary i kleszcze są niezwykle uciążliwe i mogą przenosić choroby. Borelioza, anaplazmoza, tularemiia, gorączka krwotoczna to tylko niektóre zagrożenia, przed którymi ochroni Cię spray Mugga.

Insekty to plaga, która dotknęła praktycznie cały świat. Ich różne odmiany występujące w wielu krajach przenoszą patogeny chorobotwórcze, które co roku zabijają wiele osób. Choroby takie jak Malaria, Zika czy Denga potrafią zniszczyć życie nawet najwytrwalszego podróżnika. 529882_1.jpgSkuteczność i bezpieczeństwoSpray Mugga powstała przy współpracy Instytutu Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii. O jego skuteczności świadczy specjalne wyróżnienie Unii Europejskiej za skuteczność działania.

Preparat jest niezwykle skuteczny dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym. Skuteczność tą i długi czas działania dochodzący do 9 godzin w zależności od warunków, osiągnięto dzięki zastosowaniu substancji deet 50 (N,N-Diethyl-3-methylbenzamide 500g/L).

Substancja ta dzięki swym właściwościom jest najmocniejszym repelentem dostępnym na rynku. Inne środki zawierające olejki eteryczne lub inne związki chemiczne mają zdecydowanie słabsze działanie.

529882_1.jpgZastosowanie sprayu na komary i kleszcze Mugga Extra Strong 50% DEETSpray Mugga Extra Strong 50% DEET jest znakomitym repelentem, o przyjemnym eukaliptusowym zapachu. Dzięki temu, że nie jest tłusty i łatwo się go aplikuje, będziesz mógł go stosować na ubranie oraz skórę. Sprawdza się idealnie zarówno w klimacie subtropikalnym, tropikalnym, jak i umiarkowanym europejskim.

Jest polecany dla turystów, osób pracujących na świeżym powietrzu, leśników, żołnierzy na misjach wojskowych, strażaków, ogrodników oraz wszystkich, którzy chcą czuć się bezpiecznie.

Pamiętaj jednak, że producent zaleca, aby stosowały go osoby powyżej 18 roku życia.

529882_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
44 Komentarze
Prześlij Komentarz