Niestety, ta okazja już wygasła

Spotkanie z Andrzejem Grabowskim Środa Śląska, wejście bezpłatne

maj 16. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej zaprasza na spotkanie z Andrzejem Grabowskim - aktorem filmowym, telewizyjnym, teatralnym i kabaretowym.

Andrzej Grabowski - absolwent Krakowskiej Wyższej Szkoły Teatralnej. Aktor Teatru Słowackiego w Krakowie. Stworzył mnóstwo znakomitych ról filmowych (m.in. Boża podszewka, Pitbull, Drogówka, Pod mocnym Aniołem). Zagrał także w wielu popularnych serialach telewizyjnych (m.in.: Złotopolscy, Blondynka, Odwróceni). Jednak największą popularność zdobył rolą Ferdynanda Kiepskiego w serialu Świat według Kiepskich.

Uhonorowany wieloma nagrodami za role filmowe i teatralne, laureat wielu plebiscytów publiczności. Ogromy talent komediowy i świetny kontakt z publicznością od lat wykorzystuje, występując z recitalami na estradzie w kraju i na świecie. W 2020 roku ukazała się książka: Andrzej Grabowski. Jestem jak motyl.

Spotkanie z aktorem poprowadzi dziennikarz - Marcin Michrowski. Wejściówki na wydarzenie dostępne są Bibliotece Publicznej w Środzie Śląskiej, ilość miejsc jest ograniczona. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki.

Serdecznie zapraszamy 19 maja o godzinie 17:00 do sali widowiskowej Domu Kultury w Środzie Śląskiej!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
111 Komentarzy
Prześlij Komentarz