Spotify 60 dni premium za rejestrację z PayPal
327°Zakończono

Spotify 60 dni premium za rejestrację z PayPal

13
sie 8. 2016
Uwaga! Uwaga! #PayPal wraz ze #Spotify przygotowali niespodziankę dla wszystkich fanów muzyki! Teraz możesz słuchać ulubionych utworów bez ograniczeń - wszystko, co musisz zrobić to zarejestrować się na Spotify Premium przy użyciu #PayPal, przed 4 września, a dostaniesz 60 dni za darmo. To każdy artysta, piosenka i album, wolne od reklam, do pobrania w ciągu 60 dni!
Aktualizacje społecznościowe
Spotify OkazjeRozrywka
13 Komentarzy
Czyli działa tylko dla nowych użytkowników czy dla obecnych też ? Chyba że jest szansa przepisania konta PayPal.
Strona z linku nie działa
Autor
orezesie 8. 2016

Strona z linku nie działaDziwne. Jakby usunęli posta z tablicy o_O
Treść w tej okazji jest skopiowana z posta którego wstawili na tablicę. Nawet tam linku do regulaminu nie było.. Napisałem do nich wiaodmość
Edytowane przez: "SEO" sie 8. 2016
Widziałem ten wpis i z ciekawości sprawdziłem logowanie do Spotify i jest tylko opcja logowania się przez Facebooka a nie ma przez paypala i nigdy nie było, więc tym bardziej dziwne.
Szkoda, że tylko rejestracja, a nie jakieś połączenie PayPala z Spotify.
Po przejściu do oferty faktycznie jest napisane "2 miesiące darmowej usługi Premium", ale po zalogowaniu mam informację: "Rozpocznij 2-miesięczny dostęp Premium za 19,99 zł". Zresztą kliknięcie przycisku Paypal w celu opłacenia wywołuje komunikat z błędem "Niestety wystąpił problem. (...)".


Komuś udało się skorzystać?
bez sensu to nie działa ... juz lepiej kupic z kilkoma osobami rodzinne.
Udało się. Na nowe konto.

Opłaty nie będą pobierane do czasu wygaśnięcia okresu próbnego, co nastąpi 9 października 2016.Zrezygnuj przez Internet w dowolnym momencie.
Też przez jakiś czas miałem błąd "Niestety wystąpił problem....". Widać coś się naprawiło. Z paypal pobrało 0,01 PLN.
Edytowane przez: "xx_rad" sie 9. 2016
ktoś mi wyśle 1 grosz na paypal? boje się tych nowych kanałów doładowania szybkiego PP
Juz sam sobie poradziłem..

Działa.

Opłaty nie będą pobierane do czasu wygaśnięcia okresu próbnego, co nastąpi 9 października 2016.Zrezygnuj przez Internet w dowolnym momencie.
Edytowane przez: "lukaa" sie 10. 2016
Stare konto uruchamiamy player web, rejestrujemy nowe konto odpalamy je w aplikacji, przeciągamy playlisty/wykonawców/utwory z web na aplikacje zapisujemy, łączymy nowe konto z kontem facebook powiązanym na starym koncie. Po powiązaniu anulujemy subskrypcje, premium zostaje na 60dni, grosz zwracają na paypal.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy