Niestety, ta okazja już wygasła
Sportowa Kamera Eken
-158° Zakończono

Sportowa Kamera Eken

192,87zł241zł-20%AliExpress Okazje
25
cze 4. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Polecana w testach sportowa kamerka firmy Eken o 20% taniej.
model H9R z możliwością nagrywania w 4K
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
oOo_oOo04/06/2019 23:52

Hahaha „polecana w testach”... kamerka dla tych którzy lubią sobie czasem w …Hahaha „polecana w testach”... kamerka dla tych którzy lubią sobie czasem wyrzucić 200zl w śmieciOkresowo można ją wyrwać za 130-150 zł i w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. Jeśli ktoś szuka budżetowej kamery to H9 jest bardzo dobrym wyborem.
Masz lepszy pomysł w tej cenie, poproszę...
25 Komentarzy
Hahaha „polecana w testach”... kamerka dla tych którzy lubią sobie czasem wyrzucić 200zl w śmieci
oOo_oOo04/06/2019 23:52

Hahaha „polecana w testach”... kamerka dla tych którzy lubią sobie czasem w …Hahaha „polecana w testach”... kamerka dla tych którzy lubią sobie czasem wyrzucić 200zl w śmieciOkresowo można ją wyrwać za 130-150 zł i w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. Jeśli ktoś szuka budżetowej kamery to H9 jest bardzo dobrym wyborem.
Masz lepszy pomysł w tej cenie, poproszę...
Ja odradzam. Jak kogoś nie stać na kamerkę sportową to niech jej po prostu nie kupuje. Przerabiałem to z jakimś Firefly'em "chwalonym w testach" - przyszło co do czego, to okazało się, że połowa nagrań z wyjazdu piszczy, wszystkie wyraźnie "rwą", a podglądu w apce nie dało się używać, bo każdorazowe jej odpalenie resetowało połowę ustawień w kamerze. Muszę dodawać, że apka do tego Ekena ma teraz w Google Play średnią 3.0?
Tarec05/06/2019 01:33

Ja odradzam. Jak kogoś nie stać na kamerkę sportową to niech jej po prostu …Ja odradzam. Jak kogoś nie stać na kamerkę sportową to niech jej po prostu nie kupuje. Przerabiałem to z jakimś Firefly'em "chwalonym w testach" - przyszło co do czego, to okazało się, że połowa nagrań z wyjazdu piszczy, wszystkie wyraźnie "rwą", a podglądu w apce nie dało się używać, bo każdorazowe jej odpalenie resetowało połowę ustawień w kamerze. Muszę dodawać, że apka do tego Ekena ma teraz w Google Play średnią 3.0?


Tyle że to nie jest firefly. Po co wymieniać wady dotyczące nie tego modelu? Komu to pomoże? Do drona trzeba od razu kupować go pro za 1k żeby się zgubiło po kwadransie? Ta kamerka jak najbardziej ma sens jeśli się zna jej ograniczenia.
Mam, nie polecam, kurzy się
Mi skolieji przeszkadza w niej brak możliwości wyłączenia w softcie rybiego oka, potem potrzeba prostować jak komuś to przeszkadza. Poza tym kamera bardzo fajna
Edytowane przez: "Zirael" cze 5. 2019
Wymyślacie mam i polecam, nic sie nie dzieje nagrywa wystarczająco dla mnie, pogaci się znaleźli.
Cwirek05/06/2019 06:04

Wymyślacie mam i polecam, nic sie nie dzieje nagrywa wystarczająco dla m …Wymyślacie mam i polecam, nic sie nie dzieje nagrywa wystarczająco dla mnie, pogaci się znaleźli.


Potwierdzam mam, używam i jestem zadowolony. Dla amatorskich nagrań z wakacji jest idealna.
Mam, nie polecam. Obraz jakości nie ma żadnej, a jak oglądałem testy to taka suuper była -,- Wywalone pieniądze do szafy. Warto dodać, że czasami potrafi uszkodzić pliki z nagraniami i nie da się ich później odtworzyć...
Mam i używam na motocyklu... wszystko jest ok. Minusem jest mikrofon i aplikacja na telefon.
Cwirek05/06/2019 06:04

Wymyślacie mam i polecam, nic sie nie dzieje nagrywa wystarczająco dla m …Wymyślacie mam i polecam, nic sie nie dzieje nagrywa wystarczająco dla mnie, pogaci się znaleźli.


Chyba raczej bogaci to Ci co kupują tą kamerę za taką kwotę - bo przecież za 50 zł mniej można mieć tą samą jakość obrazu, lepszy mikrofon, lepszy tryb zdjęć seryjnych, wygodniejszą obsługę, szybsze uruchamianie, ekran dotykowy, polską gwarancję i nie ma obaw że trafimy podróbę co w Ekenach chyba często się zdażało.
Edytowane przez: "cebulorz" cze 5. 2019
cyrkolwa_cebula05/06/2019 06:40

Mam i używam na motocyklu... wszystko jest ok. Minusem jest mikrofon i …Mam i używam na motocyklu... wszystko jest ok. Minusem jest mikrofon i aplikacja na telefon.


Mikrofon ssie, to prawda.
Ale apka mogłoby być gorsza tbh, ostatnio nawet nie zrywa mi połączenia. Tylko parowanie jest czasem bardzo denerwujące.
Ja swojego Ekena mam 2 lata. Cena/jakość na plus. Cena z okazji wysoka. Zakładam że narzekają Ci którym się podróba trafiła lub Ci którzy za 150pln (po tyle te kamerki chodzą i tyle są warte) oczekują jakości go pro
Wszystko fajnie, ale to 4k to chyba taka ściema. W mniejszych pieniądzach można kupić eken v50 pro, który ma prawdziwe 4k.
Od dłuższego czasu nie śledzę rynku tanich kamerek sportowych, ale swojego ekena h9r posiadam już jakoś ponad rok. Do takich zastosowań jak nagrania z nad wody, parku rozrywki, kartingów nadaje się jak trzeba. Z racji, że nie jestem na bieżąco ze wszystkimi modelami to nie wypowiem się o cenie bo może są fajniejsze modele gwarantujące lepszą lub porównywalną jakość. Planowałem wrzucić link do krótkiego filmiku nagranego w 1080 i 60kl/s żeby pokazać jak spisuje się mój egzemplarz, ale odtwarzając wideo umieszczone na youtube lub vimeo widać spadek jakości i taki filmik mógłby wprowadzać w błąd. Co do dźwięku to się zgadzam, mikrofon słabo zbiera.
Boxster7805/06/2019 00:02

Masz lepszy pomysł w tej cenie, poproszę...


Ezviz S1C lub S2.
Eken fajny był lata temu. Teraz to warty uwagi przy cenie max 100 zł może być.
Boxster7805/06/2019 00:02

Okresowo można ją wyrwać za 130-150 zł i w tej cenie nic lepszego nie zna …Okresowo można ją wyrwać za 130-150 zł i w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. Jeśli ktoś szuka budżetowej kamery to H9 jest bardzo dobrym wyborem.Masz lepszy pomysł w tej cenie, poproszę...


Jakieś 2 lata temu za 150 zł miała sens a lepsze jest chociażby yi action z Amazonu i taniej z gwarancją
Edytowane przez: "Weabster" cze 5. 2019
cebulorz05/06/2019 05:45

Ezviz S1C lub S2.Eken fajny był lata temu. Teraz to warty uwagi przy cenie …Ezviz S1C lub S2.Eken fajny był lata temu. Teraz to warty uwagi przy cenie max 100 zł może być.


Ezviz S1C to też "staroć" i na pewno w niczym nie lepszy od Eken-a.
Ezviz S2... hmm... nie znam, ale zrobię mały research w temacie.
Weabster05/06/2019 09:21

Jakieś 2 lata temu za 150 zł miała sens a lepsze jest chociażby yi act …Jakieś 2 lata temu za 150 zł miała sens a lepsze jest chociażby yi action z Amazonu i taniej z gwarancją


Dla mnie odpada zupełnie z uwagi na brak wyświetlacza - lubię wiedzieć jak buduje kadr.
Boxster7805/06/2019 09:30

Dla mnie odpada zupełnie z uwagi na brak wyświetlacza - lubię wiedzieć jak …Dla mnie odpada zupełnie z uwagi na brak wyświetlacza - lubię wiedzieć jak buduje kadr.


Ale ustawień dużo więcej. Eken ma rybie oko którego nie wylaczysz i to jest masakra moim zdaniem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst