Niestety, ta okazja już wygasła

Śpiwór turystyczny VOLVEN SUPERLIGHT II

mar 5. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Możliwe 119,99 z kodem z newslettera!

Śpiwór Superlight II jest przykładem umiejętnie skrojonego produktu marki Volven. Lekki, syntetyczny i pakowny - sprawdzi się doskonale zarówno w trakcie biwaku pod namiotem, jak i podczas noclegu w schronisku. Jego właściwości spełnią z nawiązką oczekiwania wymagających wędrowców i turystów.

Śpiwór Superlight II to cieplejsza wersja modelu Superlight I. Konstrukcja w kształcie mumii gwarantuje ciepło i właściwe, szczelne otulenie ciała. Zastosowanie kołnierza 3D z regulowanym ściągaczem kapturem umożliwia dodatkową ochronę narażonych na wychłodzenie górnych partii ciała. Odpowiednią izolację w śpiworze zapewnia aktywna, syntetyczna ocieplina Eulin Fiber.

Duża odporność na wilgoć i efektywne zatrzymywanie ciepła sprawdzają się również podczas niekorzystnych warunków pogodowych. W modelu tym zastosowano długi zamek z przyszytą wzdłuż niego ochronną patką. Dzięki temu suwak nie haczy się o podszewkę, a długość zamka ułatwia wejście i wyjście ze śpiwora. Dodatkowym udogodnieniem jest zastosowanie dwóch maszynek suwakowych, co umożliwia rozpinanie śpiwora z dwóch stron.

Śpiwór marki Volven spełnia wszystkie parametry europejskich norm. Mocny kompresyjny worek w zestawie pozwala zminimalizować rozmiar śpiwora, co znacząco ułatwia jego transport. Lekki, syntetyczny śpiwór Superlight II to właściwy wybór na każdą wędrówkę, zwłaszcza, że nie zabiera dużo przestrzeni w plecaku.

 • Materiałzewnętrzny: 75D/230T poliester diamond ripstop
  wewnętrzny: 50D/310T poliester
 • Izolacja eulinfiber
 • Waga 980 g
 • Wymiary całkowite: 220 x 75 x 50 cm
  długość do kaptura: 187 cm
  wewnętrzny obwód w ramionach: 132 cm
  wewnętrzny obwód w udach: 113 cm
  wewnętrzny obwód w stopach: 64 cm
  po spakowaniu: 31 x 16 cm
  po kompresji: 27 x 16 cm
 • Temperatura komfort: 8°C
  limit: 5°C
  ekstremum: -10°C
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
50 Komentarzy
Prześlij Komentarz