Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Śpiwór Turystyczny SUPERLIGHT II 2.0 LIMITED EDITION-NIEBIESKI

maj 10. 2022
Waga 980g

komfort: 13,5 stopnia C
limit: 9,9 stopnia C
extremum: -1,3 stopnia C

Śpiwór Superlight II 2.0 waży mniej niż kilogram i przeznaczony jest do noclegów w warunkach letnich. Ocieplina syntetyczna Eulin Fiber gwarantuje komfortowy sen w temperaturach przekraczających 10 stopni Celsjusza więc śpiwór świetnie nada się na ciepłe noce albo do noclegów pod dachem, na przykład w schronisku.

Niska waga, która nie przekracza 1 kg oraz niewielkie rozmiary po spakowaniu i kompresji w dołączonym worku kompresyjnym sprawiają, że Superlight II 2.0 można z łatwością zmieścić w plecaku, rowerowej sakwie czy w kajaku. Zastosowana w nim ocieplina Eulin Fiber w efektywny sposób ogrzewa użytkownika dzięki odbijaniu wytwarzanego przez ludzkie ciało ciepła. Jednocześnie zarówno użyty materiał poliestrowy jak i wypełnienie dobrze oddychają zapobiegając przegrzewaniu się w ciepłe noce. Materiał zewnętrzny jest lekki, a jednocześnie wytrzymały na przetarcia dzięki zastosowanej technologii ripstop. Całość ma dużą wytrzymałość na wilgoć i zachowuje swoje właściwości w mniej korzystnych warunkach pogodowych.

Śpiwór ma kształt mumii i rozszerza się w rejonie ramion oraz bioder. Zapewnia to wygodny sen oraz poprawia właściwości termiczne. Wewnątrz umieszczony jest kołnierz 3D, który odcina dostęp chłodniejszego powietrza. Do zabezpieczenia głowy służy zintegrowany kaptur ze ściągaczem. Śpiwór zasuwany jest na zamek o dwóch suwakach, który można rozsunąć zarówno od strony głowy, jak i nóg. Dzięki temu możliwa jest szybka wentylacja i zapewnienie dopływu powietrza w miejscu wybranym przez użytkownika. Suwaki zabezpieczone są patką przed samoczynnym rozsuwaniem oraz haczeniem o podszewkę. Na podręczne przedmioty przygotowano wewnętrzną kieszeń zasuwaną na zamek.Pełen test, chociaż ten jest wersją polepszoną dołożyli ocieplenia bo mam wagę 980g:
okiemmiszy.pl/201…ii/

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz