Niestety, ta okazja już wygasła
Spiritfarer za 19,22 zł z rosyjskiego regionu Nintendo eShop @ Switch
370° Zakończono

Spiritfarer za 19,22 zł z rosyjskiego regionu Nintendo eShop @ Switch

19,22zł25,50zł-25% Darmowa dostawa DarmowaNintendo Okazje
5
370° Zakończono
Spiritfarer za 19,22 zł z rosyjskiego regionu Nintendo eShop @ Switch
gru 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za 386 RUB.

Aby kupić z Rosji:

Na stronie accounts.nintendo.com tymczasowo zmieńcie region na Rosję*.Dokonajcie zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłaćcie zamówienie kartą wielowalutową lub Paypalem.

Spiritfarer jest hybrydą dwuwymiarowej gry przygodowej, platformówki i strategii, w której wcielamy się w tytułową przewoźniczkę dusz, transportującą duchy zmarłych na zbudowanej przez siebie łodzi. Produkcja oferuje całkiem rozbudowany model rozgrywki i atrakcyjną, baśniową oprawę. Za stworzenie i wydanie tego tytułu odpowiada kanadyjskie studio niezależne Thunder Lotus Games (autorzy Jotun).

W grze Spiritfarer wcielamy się w Stellę, która jest tytułowym przewoźnikiem dusz, na wzór znanego z mitologii greckiej Charona. Dziewczyna transportuje zmarłych do miejsca, w którym zaznają oni pośmiertnej egzystencji, często zaprzyjaźniając się z nimi po drodze i poznając ich unikatowe historie.

Głównym celem zabawy jest przewożenie napotkanych postaci do zaświatów na pokładzie własnoręcznie zbudowanej łodzi i odkrywanie ich historii. Twórcy zadbali o to, żeby z każdym z bohaterów była powiązana unikatowa, poruszająca opowieść. W czasie rozgrywki zajmujemy się też zarządzaniem łodzią i zdobywamy lub tworzymy potrzebne nam rzeczy, przemierzając lokacje metodą charakterystyczną dla klasycznych dwuwymiarowych gier platformowych. Możemy oddawać się górnictwu, zbierać przedmioty, gotować i tkać, a także tworzyć lub znajdować prezenty dla naszych pasażerów. W miarę postępów w zabawie usprawniamy swoją łódź i zmieniamy wygląd zarówno pojazdu, Stelli, jak i towarzyszącego jej kota Daffodila.
Aktualizacje społecznościowe
Nintendo Okazje
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz