Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
93°
Opublikowano 24 maja 2024

Gra Spirit Island [Steam] -60% gra planszowa wersja cyfrowa

45,99zł114,99zł-60%
Opublikowane przez
contadorpl
Dołączył w 2018
6
331

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Genialna adaptacja cyfrowa (92% pozytywow) jednej z najlepszych gier planszowych w historii (11 miejsce w rankingu BGG). Najniższa cena w historii.

Spirit Island jest kooperacyjnym tytułem dla zaawansowanych graczy. Grający wspólnie ratują wyspę przed najeźdźcami wykorzystując zdolności i moce specjalne duchów, w które się wcielają. Podstawowa gra zawiera osiem duchów do wyboru. Każdy cechuje się innym poziomem złożoności, dysponuje różnymi mocami i wymaga od graczy różnego stylu gry. Dodatkowo gra pozwala zwiększyć poziom trudności poprzez wykorzystanie jednego z czterech dostępnych scenariuszy lub wybrania określonego przeciwnika.

Najlepiej chodzi na 2 graczy, można też grać solo(polecam). Gra jest na bieżąco aktualizowana (ostatni raz tydzien temu), wychodzą też do niej dodatki (też na promocji).

Ocena 5/5 w serwisie pixelated card board:
"Spirit Island Digital provides a near flawless experience of digitally playing one of the most lauded cooperative board games in existence. I'm not sure what more you could ask for."
pixelatedcardboard.com/spirit-island-review/

Nagrody i nominacje:
Steam Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

18 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika asymon
  Hm, do gry jest kilka DLC. Są wymagane/przydatne czy da się bez?

  Zastanawiam się, czy pograć, poznać mechanikę, zanim wydam 300 zł na planszówkę. Niestety sytuacja rodzinna wymusza niejako granie w kooperacje. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Bruniasty
  DLC na Steamie to nic innego jak rozszerzenia wersji fizycznej, których w Polsce nie uświadczysz. Także wydając 46zł na Steamie, masz odpowiednik wersji fizycznej za 240zł.
 2. Awatar użytkownika Alvaro
  Tą grą rozumiem nie jest w wersji polskiej?
  Awatar użytkownika contadorpl
  Autor
  Polski język nie jest obsługiwany
  Ten produkt nie obsługuje twojego lokalnego języka. Przed zakupem zapoznaj się z listą obsługiwanych języków, która znajduje się poniżej.
 3. Awatar użytkownika PieOfDarkness
  Mam planszową i cyfrową z jednym dodatkiem, gra bardzo fajna jak ktoś lubi pokombinować. Niestety dodatki są bardzo drogie. Mam też tabletop simulator, ale fajne produkty lubię wspierać. Cyfrowa ma tę przewagę, że solo dużo szybciej się gra i nie pomylisz się przy zagrywaniu kart
  Awatar użytkownika PieOfDarkness
  Btw coś ktoś wie o dodatkach w PL wersji fizycznej? Lacerta chyba przekazała prawa do wydania rebelowi (albo portalowi?) ale od dawna nic więcej nie słyszałem
 4. Awatar użytkownika contadorpl
  Autor
  Ciekawe kto to minusuje, wysoko oceniana gra, wysoko oceniana implementacja, -50%.
Awatar użytkownika