Niestety, ta okazja wygasła 5 lutego 2023.
85° Zakończono
2
Opublikowano 6 stycznia 2023

Gra PC Sphinx and the Cursed Mummy Steam CD Key

5,78zł
Awatar użytkownika megalodon
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.663
3.550

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sphinx and The Cursed Mummy to oryginalna przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, inspirowana mitologią starożytnego Egiptu. Podróżując po świecie przez magiczne portale, aby udaremnić złe plany Seta. Podróż Sfinksa będzie wymagać całego jego sprytu, zwinności i specjalnych mocy. Będzie również polegał na swojej niechętnej przyjaciółce, bohaterze, Mumii, aby pomóc, gdy bycie niepozornym jest jedynym rozwiązaniem. Odnajdując skradzione magiczne korony Egiptu, Sfinks może powstrzymać Seta i ocalić świat.

Starożytne egipskie imperium uniwersalne połączyło kiedyś kilka światów za pośrednictwem portali Solar Disc. Stare imperium zostało zniszczone, a cywilizacje w każdym świecie spotkały różne losy, niektóre z nich utrzymywały kontakt, a inne go utraciły. Te światy były rozdzielone na tak długi czas, że wiele z nich by się nie rozpoznało.
Legenda głosi, że dwie siły, jedna negatywna, jedna pozytywna, próbują ponownie odzyskać stare imperium i wszystkie jego korony. Ale wiemy bardzo mało o tych siłach lub o tym, czy naprawdę istnieją. Inni ludzie po prostu próbują zrozumieć, co się stało i prawdziwą naturę każdego świata. Tymczasem każdy świat toczy się dalej swoją własną drogą i historią.

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy… Z wielu miejsc napływają wiadomości, że pojawiają się problemy; normalnie spokojne wioski są teraz w stanie wojny, dziwne potwory pojawiają się w dolinach, w których niegdyś panowała spokojna ekologia... Nikt nie wie dlaczego...

Łańcuch komunikacji między światami pozostaje częściowo porzucony, częściowo zniszczony i tak niestabilny, że korzystanie z niego jest pewnym sposobem na spowodowanie jeszcze więcej problemów i niebezpieczeństw. Dawno temu zbudowano Wielki Mur w Heliopolis, aby chronić ludność cywilną. Wiele osób skorzystało z portali, ale zniknęło bez śladu. Z tego powodu nigdy nie wiesz, jak zostaniesz przyjęty w którejkolwiek z lokalizacji ani czy w ogóle dostaniesz się gdziekolwiek.
Kinguin Więcej szczegółów na Kinguin
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika krompac
    Takie wstawki mogą wpędzić w depresję. Grałem w to 20 lat temu. Ja pitolę... Swoją drogą fajna gierka była.
  2. Awatar użytkownika oklm
    Dlaczego podajesz cenę bez opłaty serwisowej i transakcyjnej ?