Spec Ops: The Line i Sid Meier's Pirates! za darmo!
486°Zakończono

Spec Ops: The Line i Sid Meier's Pirates! za darmo!

AvatarUsunięty667216
wrz 21. 2016
W zamian za wzięcie udziału w głosowaniu na Golden Joystick Awards otrzymamy voucher na w/w gry + jeszcze jedną tzw ‘Golden Bundle’ w cenie £1/$1/€1, których zwrot otrzymamy za zagranie w Spec Ops.
Aktualizacje społecznościowe
Gry i konsole
16 Komentarzy
Nie za darmo, a za funta
noj89wrz 21. 2016

Nie za darmo, a za funta

​To tobie daja funta jak zagrasz
reklamy2209wrz 21. 2016

​To tobie daja funta jak zagrasz

​Nope, za uruchomienie gry zwracają funta w postaci jakiegoś kredytu do wykorzystania na inny zakup. Funta trzeba wyłożyć
Do tego kodu nie dostaje sie teraz, tylko wysla w ciagu jakiegos czasu

Początkowo dodałem tą okazję ale ją usunąłem, bo trochę niejasne zasady są. Na początku jest coś jakbyśmy mieli dostać klucz po wypełnieniu ankiety, za to później gdzieś doczytałem że klucz ma być za 1 funta dopiero w październiku i to też nie widziałem dokładnej informacji czy dla każdego, czy dla niektórych.
Chyba jednak komuś coś się pomyliło za 1£,1$,1€ można kupić jakiś bundle pack gdzie będą te 2 gry .Ile osób musiałoby otrzymać te gry w postaci kodu jakby tak rozdawali na lewo o prawo .
Trzeba zmienić opis bo wprowadza w błąd.
To chyba ma być tak: 2gry+ jedna bonusowa (nie ujawniona) i kupon dostajemy po jakimś czasie.
Identyczna akcja jaka zrobili w zeszlym roku, tylko, ze wtedy za 1£/1€/1$ rozdawali Bioshocka Infinite. Teraz sa 3 gry z czego jedna jest niespodzianka. Jak bedzie sie mialo w Spec Opsie przegrana 1 godzine to zwracaja 1£/1€/1$. Kody beda wysylane w pazdzierniku.
noj89wrz 21. 2016

​Nope, za uruchomienie gry zwracają funta w postaci jakiegoś kredytu do wyk …​Nope, za uruchomienie gry zwracają funta w postaci jakiegoś kredytu do wykorzystania na inny zakup. Funta trzeba wyłożyć


a to lipa bo ja juz te gry mam z bundle
pc?
barthez04wrz 22. 2016

pc?


Tak, gry są na PC. Najprawdopodobniej będą w postaci klucza Steam.
Zbanowany
Wam też ta strona po którymś głosie z kolei zaczyna się dławić?
Właśnie otrzymałem voucher i co teraz niby muszę kupić ten bundle za 1€ i zagrać ponad godzinę żeby mi zwrócili ? Ciekawe jak oni to zwrócą , na steam ? I w jaki sposób mam zapłacić za te gry Paypal PSC karta ?
Avatar
Usunięty6672Autor
Egalitarystapaź 6. 2016

Właśnie otrzymałem voucher i co teraz niby muszę kupić ten bundle za 1€ i z …Właśnie otrzymałem voucher i co teraz niby muszę kupić ten bundle za 1€ i zagrać ponad godzinę żeby mi zwrócili ? Ciekawe jak oni to zwrócą , na steam ? I w jaki sposób mam zapłacić za te gry Paypal PSC karta ?


Zwrot jest w postaci GMG credit.
Usunięty6672paź 6. 2016

Zwrot jest w postaci GMG credit.Czyli normalna sprzedaż.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy