Niestety, ta okazja już wygasła

Klawiatura SPC Gear GK650K Kailh Blue RGB Onyx White Pudding

cze 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z kodem GAME22 obniżamy cenę dobrego polskiego mechanika o 50zł, mamy ładną białą klawiaturę z pudding keycapami za 309 zł, co prawda, tylko na niebiskich przełącznikach, ktore są bardzo głośne. Jak ktoś zamierza kupić do pracy w biurze - nie polecam :P

Opis ze strony:
SPC Gear GK650K Omnis Kailh RGB Onyx White Pudding Edition to atrakcyjna wizualnie, pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna (z sekcją numeryczną), która spełni wymagania nie tylko graczy, ale także osób, które przy komputerze uczą się bądź pracują. W jasnej stylistyce nawiązuje do niezwykle rzadkiej, białej odmiany onyksu — cennego minerału, charakteryzującego się wysoką wytrzymałością i wyjątkowym wyglądem.

Klawiaturę GK650K Omnis Kailh RGB Onyx White Pudding Edition wyróżnia: wyjątkowy, jasny styl, trwałe nakładki PBT typu „Pudding”, konfigurowalne podświetlenie RGB (także z boku klawiatury), solidna i zwarta konstrukcja, wzmocniona przez aluminiowy top, magnetyczna podpórka pod nadgarstki, wygodna rolka do regulacji poziomu głośności, jak również funkcjonalne oprogramowanie oraz obsługa makr. Dzięki temu GK650K Omnis Kailh RGB Onyx White Pudding Edition sprawdzi się zarówno w pracy lub podczas zajęć szkolnych, jak i do wieczornego ogrywania ulubionych tytułów ze znajomymi.
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy