Niestety, ta okazja już wygasła
-160° Zakończono
11

Spawarka 250 300 INWERTOROWA RIPPER 315A

359zł949zł-62%
Avatar
Opublikowane przez anka_nn8
Dołączył w 2017
8
17
lut 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalazłam taką okazję na allegro, nie wiem czy cena jest adekwatna do sprzętu bo się na tym nie znam ale może jak ktoś się zna coś o tym napisze. Dodam że nie mogę za bardzo znaleźć tej spawarki w innych sklepach więc ciężko porównać.
RIPPER 315A IGBT najnowszej piątej+ generacji

Funkcje o: ANTI STICK, HOT START, ARC FORCE wszystkie o zwiększonym zakresie w porównaniu do zwykłych MMA

Płynna regulacja od 20-315A LCD

Wentylator i termostat  do pracy ciągłej

Zajarzeniu łuku przez potarcie, nie klei elektrody

elektrody od 1.5- 5.0 315A

Do spawania różnych rodzajów i gatunków metali oraz stopów: stale niestopowe i stopowe, żeliwa, nikiel, miedź i stopy

Spawarka przystosowana do pracy z większością agregatów wyposażonych w AVR o mocy od 5,5K
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

11 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  kup mu taką allegro.pl/ofe…335
  mam starszy model tego co Ci wysłałem - ta jest następczynią - od 8 lat i pospawała pół wioski pod Wrocławiem i pół Wrocławia. Kupowałem za ok 440 zł ale to było 8-9 lat temu. Jest meeeeeeeeega i serwis pod Wrocławiem /chyba ale na bank w Polsce/

  lub
  allegro.pl/ofe…578 (Edytowano)
 2. Avatar
  anka_nn820/02/2020 21:04

  Dzięki, ja nie znam się całkowicie więc dlatego skorzystam z opini i zna …Dzięki, ja nie znam się całkowicie więc dlatego skorzystam z opini i znajdę coś innego


  Ta oferta nie jest najgorsza. Pytanie do czego ma służyć ta spawarka? Jeśli do okazjonalnego przyspawania słupka raz do roku to ten zestaw jest ok. Jest tu wszystko co potrzeba na start - maska samosciemniajaca, rękawice, jakieś elektrody. Wszystko oczywiście najniższej jakości ale do domowego majsterkowania wystarczy. W komentarzu na allegro ktoś napisał, że daje radę do 160A a to już wystarczy.
  Chyba, że to ma być używane do jakichś konkretnych prac. Wtedy lepiej zainwestować w lepszy sprzęt. Najlepiej oczywiście kupić migomat. Co prawda trzeba wyłożyć od ok. 1000zł ale mig to już inna bajka - nawet amator pospawa praktycznie wszystko.
  Z tanich ale dobrych spawarek polecane są Magnum.
 3. Avatar
  szymes21/02/2020 08:03

  Jakies konkretne modele możesz polecić z migomatow? Np. jeden do o …Jakies konkretne modele możesz polecić z migomatow? Np. jeden do okazjonalnych prac, a drugi lepszy?


  Mogę polecić Magnum Synergia 210. W zestawie można kupić za 1600zł (jest tu druga okazja tej samej autorki na inną spawarkę i tam też ktoś pisał, że jest zadowolonym użytkownikiem tego Magnuma).
  allegro.pl/ofe…739
  Kupiłem taki w pracy (choć sam nim nie spawałem to zrobiłem rozeznanie). Kolega też sobie go chwali. Do prac okazjonalnych i półprofesjonalnych. Do spawania zawodowego po 8h dziennie będzie za słaby ale często można go spotkać w różnych warsztatach samochodowych itp.
 4. Avatar
  Autor
  Proszę daj link do tej tańszej, ale czy warta ceny??? Ktoś coś?? Chcę kupić dla męża w prezencie
 5. Avatar
  Ja ją mam, do amatorskich potrzeb wystarcza
 6. Avatar
  Można dostać taniej z tego co widzę. Pierwotna cena jakaś z kosmosu
 7. Avatar
  Realna cena z dupy, a spawarka gówno warta (z doświadczenia - dałem się nabrać na podobną co miała mieć niby 330A a realnie 150A w maxie).
 8. Avatar
  Anonymous User
  anka_nn820/02/2020 19:57

  Proszę daj link do tej tańszej, ale czy warta ceny??? Ktoś coś?? Chcę kupi …Proszę daj link do tej tańszej, ale czy warta ceny??? Ktoś coś?? Chcę kupić dla męża w prezencie


  Takie śmieciowe prezenty kupujesz ? Nie daj się nabierać na cena z 949 zł na 359 zł bo ona nigdy tyle nie kosztowała:
  allegronauta.pl/ofe…329
 9. Avatar
  Autor
  Dzięki, ja nie znam się całkowicie więc dlatego skorzystam z opini i znajdę coś innego (Edytowano)
 10. Avatar
  Kupiłem power up 160A i tak ma, mierzone cegami
 11. Avatar
  Witold_Kardys20/02/2020 21:36

  Ta oferta nie jest najgorsza. Pytanie do czego ma służyć ta spawarka? Je …Ta oferta nie jest najgorsza. Pytanie do czego ma służyć ta spawarka? Jeśli do okazjonalnego przyspawania słupka raz do roku to ten zestaw jest ok. Jest tu wszystko co potrzeba na start - maska samosciemniajaca, rękawice, jakieś elektrody. Wszystko oczywiście najniższej jakości ale do domowego majsterkowania wystarczy. W komentarzu na allegro ktoś napisał, że daje radę do 160A a to już wystarczy. Chyba, że to ma być używane do jakichś konkretnych prac. Wtedy lepiej zainwestować w lepszy sprzęt. Najlepiej oczywiście kupić migomat. Co prawda trzeba wyłożyć od ok. 1000zł ale mig to już inna bajka - nawet amator pospawa praktycznie wszystko.Z tanich ale dobrych spawarek polecane są Magnum.


  Jakies konkretne modele możesz polecić z migomatow? Np. jeden do okazjonalnych prac, a drugi lepszy?
Avatar