Space Marshals iOS z 4,99euro - 0zł
202°Zakończono

Space Marshals iOS z 4,99euro - 0zł

2
kwi 12. 2016kwi 12. 2016
Space Marshals Epizodyczna strzelanka łącząca realia science fiction ze stylistyką westernu, wzbogacona silnymi elementami taktycznymi. Space Marshals powstało w studiu Pixelbite, znanym głównie z serii Reckless Racing. W grze wcielamy się w gwiezdnego szeryfa, który musi schwytać lub wyeliminować groźnych zbiegów z więzienia o zaostrzonym rygorze.
19488.jpg
19488.jpgPod względem mechanizmów rozgrywki mamy tu do czynienia ze strzelanką z akcją ukazaną z lotu ptaka. Ponieważ nasza postać nie jest zbyt odporna na obrażenia, do zwycięstwa konieczne jest zastosowanie odpowiedniej taktyki. Bohater potrafi się skradać, eliminować przeciwników po cichu, korzystać z osłon, atakować z flanki, a także odwracać uwagę strażników oraz korzystać z przebrań mających zmylić wrogów. W walce posługuje się on różnymi rodzajami broni – od pistoletów z tłumikami aż po wyrzutnie rakiet. Jako przedstawiciel prawa nie musi on jednak zabijać wszystkich wrogów – część może aresztować.

PLUSY

Znakomita strzelanka z elementami strategii i skradanki;Kosmiczny western z sarkastyczną sztuczną inteligencją, wydającą rozkazy zawieszonemu w prawach szeryfowi – lepiej być nie mogło;Śliczna oprawa graficzna z niezłymi efektami, zróżnicowanymi lokacjami i doskonale wykonanymi modelami postaci.

MINUSY:Liniowe poziomy, które sprawiają, że jest to gra na jeden raz.

Źródło: gry-online.pl/S01…773

  1. ITunes Okazje
  2. Gry i konsole
Kategorie
  1. Gry i konsole
2 Komentarze

Autor

Co minusujecie?. Super gra za 0zl czekałem na taką promocję prawie 1,5 roku
Tak wiem czemu was to boli, bo trzeba mieć iOS...
polska mentalność...

Popieram, b. Przyjemna gra
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst