South Park Kijek Prawdy i inne w CD-Action
603°Zakończono

South Park Kijek Prawdy i inne w CD-Action

21
paź 13. 2017
Już we wtorek 17.10 będzie nowy numer CD-Action z trzema grami:
- South Park Kijek Prawdy (Kod Steam)
- Goodbye Deponia (Kod Steam)
- A New Beginning - Final Cut (Kod Steam)
Moim zdanie oferta ciekawa bo sam South Park około 30 zł kosztuje.
Aktualizacje społecznościowe
CD-ACTION Okazje

Grupy

21 Komentarzy
Czekałem na ta gre
kamil6895paź 13. 2017

Czekałem na ta gre

Ja też i już się nie mogę doczekać do wtorku.
Szkoda że to nie wersja na XBOXa
Edytowane przez: "Deathee" paź 14. 2017
Cała kolekcja gier od ubi, nieźle.
Gra już dawno zaliczona, naprawdę warto Chyba kupię jeszcze raz...
Jeden klucz do wszystkiego, czy każda gra osobno?
Cvanypaź 14. 2017

Jeden klucz do wszystkiego, czy każda gra osobno?

ktoś poczuł piniądż
Cvany14/10/2017 11:01

Jeden klucz do wszystkiego, czy każda gra osobno?

Na płycie jest jeden klucz który będziesz musiał aktywować na stronie kody.cdaction.pl wtedy otrzymasz klucze na każdą gre osobno.
JanMineta718paź 14. 2017

Na płycie jest jeden klucz który będziesz musiał aktywować na stronie kody …Na płycie jest jeden klucz który będziesz musiał aktywować na stronie kody.cdaction.pl wtedy otrzymasz klucze na każdą gre osobno.No spoko, bo mam 2 z 3 tych gier, więc było by mi szkoda zmarnować je, mając jeden klucz, a tak to na steamgifts można oddać ;-)
Grał ktoś może z was w gre Mafia II bo zastanawiam się nad kupnem edycji deluxe za około 30zł i nie wiem czy warto.
Pojdzie south park na dosc wiekowym laptopie ze zintegowana grafika?
JanMineta71814/10/2017 11:47

Grał ktoś może z was w gre Mafia II bo zastanawiam się nad kupnem edycji de …Grał ktoś może z was w gre Mafia II bo zastanawiam się nad kupnem edycji deluxe za około 30zł i nie wiem czy warto.Warto - nie jest tak doskonała jak część pierwsza (nic nie będzie tak doskonałe) ale jest świetna i ma zajebisty klimat tamtych lat. Fajnie się strzela i jeździ. Historia też jest na wysokim poziomie. Za 30 zł bardzo się opłaca.
Kamil.Kowalskipaź 14. 2017

Pojdzie south park na dosc wiekowym laptopie ze zintegowana grafika?Zależy jak wiekowym. Ja w to grałem na Windowsowym tablecie z integrą Atoma, więc raczej powinno pójść
JanMineta71814/10/2017 11:47

Grał ktoś może z was w gre Mafia II bo zastanawiam się nad kupnem edycji de …Grał ktoś może z was w gre Mafia II bo zastanawiam się nad kupnem edycji deluxe za około 30zł i nie wiem czy warto.Fajny klimat ale misje w DLC są nudnawe. Sama podstawka zaś była rozdawana swego czasu za darmo, 35zł to kosztuje obecnie Mafia III więc imho trochę drogo.
Taniej_Proszę14/10/2017 11:58

Warto - nie jest tak doskonała jak część pierwsza (nic nie będzie tak dosk …Warto - nie jest tak doskonała jak część pierwsza (nic nie będzie tak doskonałe) ale jest świetna i ma zajebisty klimat tamtych lat. Fajnie się strzela i jeździ. Historia też jest na wysokim poziomie. Za 30 zł bardzo się opłaca.

Dzięki za odpowiedź.Fajnie że rozpisałeś plusy gry na łowcygier.pl też pytałem się czy warto i odpowiedź nie była zbyt satysfakcjonująca bo napisał pozwolę sobie zacytować "nie" takich odpowiedzi nie toleruję. Też myślę że pierwsza Mafia była zajebista tylko ten wyścig potrafił porządnie wnerwić.
luc-aspaź 14. 2017

Fajny klimat ale misje w DLC są nudnawe. Sama podstawka zaś była rozdawana …Fajny klimat ale misje w DLC są nudnawe. Sama podstawka zaś była rozdawana swego czasu za darmo, 35zł to kosztuje obecnie Mafia III więc imho trochę drogo.

Może trochę drogo ale nigdzie ostatnio nie widziałem taniej a na g2a jest podstawka za około 18zł ale nie można w polsce aktywować.
Edytowane przez: "JanMineta718" paź 14. 2017
JanMineta718paź 14. 2017

Grał ktoś może z was w gre Mafia II bo zastanawiam się nad kupnem edycji de …Grał ktoś może z was w gre Mafia II bo zastanawiam się nad kupnem edycji deluxe za około 30zł i nie wiem czy warto.

Mafia 2 w dalszym ciągu posiada klimat. Zdecydowanie polecam. Chociaż trochę za łatwa mi się wydaje.
Dobra Mafia już kupiona dwie godziny ograne i nadal gram😄
Nareszcie,+.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst