Niestety, ta okazja już wygasła
SoundLink Mini Bluetooth® II
-110° Zakończono

SoundLink Mini Bluetooth® II

679zł849zł-20% Darmowa dostawa DarmowaBose Okazje
11
sty 21.
Na oficjalnej stronie Bose jest wyprzedaż noworoczna. Zauważyłem że jest promocja na jeden z ich najlepszych głośników bluetooth. Słuchałem go kiedyś osobiście i naprawdę gra świetnie. Czysty, donośny dźwięk. Wszystkie tony na odpowiednim poziomie, niskie zaznaczone. Barwa dźwięku typowa dla Bose. Sam się zastanawiam teraz czy go nie zakupić.
Aktualizacje społecznościowe
Bose Okazje

Grupy

11 Komentarzy
Trochę za dużo. Dockin D Fine miażdży go i jest często w lepszej cenie.
Marchewa6 min

Trochę za dużo. Dockin D Fine miażdży go i jest często w lepszej cenie.


Miażdży to chyba za duże słowo. Nie słuchałem Dockina, ale jak wszedłem do koleżanki, u której grał ten Bose, to aż zapytałem jej, gdzie schowała głośniki, bo porządnie grają. Nie mogłem uwierzyć, że dźwięk idzie z tego jednego głośniczka. Żeby nie było - jestem przyzwyczajony do mojego zestawu stacjonarnego naprawdę bardzo dobrej jakości. Żeby Dockin zmiażdżył Bose, to chyba musiałby grać lepiej od mojej stacjonarki
Edytowane przez: "naste" sty 21.
To posłuchaj obu. Dalej trzymam zdanie, że miażdży, bo ten Bose, pomimo, iż lubię markę, nie jest taki fajny.
Marchewa21/01/2019 11:15

To posłuchaj obu. Dalej trzymam zdanie, że miażdży, bo ten Bose, pomimo, iż …To posłuchaj obu. Dalej trzymam zdanie, że miażdży, bo ten Bose, pomimo, iż lubię markę, nie jest taki fajny.


Przesadzasz, fakt, w Bose trochę brakuje wysokich tonów i zapomniałeś wspomnieć, że Dockin jest 3x większy.
juhacz21/01/2019 11:59

Przesadzasz, fakt, w Bose trochę brakuje wysokich tonów i zapomniałeś wsp …Przesadzasz, fakt, w Bose trochę brakuje wysokich tonów i zapomniałeś wspomnieć, że Dockin jest 3x większy.


Nie przesadzam, to moje zdanie. Dla mnie słaby jest i tyle. Kto słyszała oba ten wie.
Marchewa21/01/2019 12:21

Nie przesadzam, to moje zdanie. Dla mnie słaby jest i tyle. Kto słyszała ob …Nie przesadzam, to moje zdanie. Dla mnie słaby jest i tyle. Kto słyszała oba ten wie.


Fakt, to twoje zdanie. Miałem Bose około 4 lata, Dockin mam 8 miesięcy, mam swoje zdanie. Żeby zabrać głośnik do samolotu na wakacje musiałem kupić dodatkowo Ankera.
juhacz48 min

Fakt, to twoje zdanie. Miałem Bose około 4 lata, Dockin mam 8 miesięcy, ma …Fakt, to twoje zdanie. Miałem Bose około 4 lata, Dockin mam 8 miesięcy, mam swoje zdanie. Żeby zabrać głośnik do samolotu na wakacje musiałem kupić dodatkowo Ankera.


No to tak czy siak nie opłaca się tego Bose. Lepiej jakiegoś Tribit'a Xboom czy Xb20 za około 200 zł.
Doznania podobne.
Dockina do samolotu też możesz wziąć, jak się postarasz.
Jestem szczęśliwym właścicielem tegoż głośniczka i wszystkim z czystym sumieniem polecam. Jakość dźwięku przy takich gabarytach jest wręcz onieśmielająca. Rzeczywiście, jeśli zależy komuś na soczystym basie strącajacym kieliszki z szafek, to w nim go nie znajdzie, ale czystość dźwięku, jego głębia i kolor - to coś, dla mnie, o wiele istotniejszego.
Dla mnie Bose jest maksymalnym wymiarem głośnika w podróż, większe może i grają lepiej ale to ma być głośnik przenośny a nie stacjonarny. Mam i niekiedy nawet Bose jest za duży do przenoszenia ,ostatnio na grila po kuligu wziąłem Creativa bo mieści się w kieszeń i nie szkoda jak nawet zginie .Bose gra bardzo dobrze ale nie w ogromnych pomieszczeniach .
Edytowane przez: "Romanesku" sty 21.
Mam ten głośnik . Gra bardzo klarownie. Bas jest mocno zaznaczony , jednakże co ważniejsze to jakość dźwięku z tego maleńkiego pudełka. Zdecydowanie polecam.
Edytowane przez: "DarekTelinga" sty 21.
charakterystyka liniowa tego głośnika to jak równia pochyła - im dalej do góry Hz tym niżej dB.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst