Niestety, ta okazja już wygasła

Soundcore by Anker Life Q35 słuchawki bezprzewodowe

wrz 19. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena w euro: 129,99 zmniejsza ją kliknięcie w kupon pod ceną o 35 euro co po dodaniu różnicy VAT daje 99,37 euro.

Poniżej krótki opis (zapożyczony):

Złoty standard dźwięku: niestandardowe przetworniki z jedwabną membraną dokładnie odtwarzają muzykę w szerszym zakresie częstotliwości i eliminują zniekształcenia, aby zapewnić dźwięk z certyfikatem Hi-Res Audio i Hi-Res Audio Wireless.

Technologia LDAC: 3 razy więcej danych jest przesyłanych do słuchawek z aktywną redukcją szumów Life Q35 niż przez standardowe kodeki Bluetooth. Ten bezstratny transfer gwarantuje, że usłyszysz każdy najmniejszy szczegół w muzyce.

Redukcja szumów w wielu trybach: 2 mikrofony na każdej nauszniku wykrywają i odfiltrowują rozpraszające dźwięki z otoczenia.Przełączaj się między trybami Transport, Na zewnątrz i W pomieszczeniach, aby uzyskać dostosowane do Twoich potrzeb wrażenia z redukcji szumów.

Komfortowe i wygodne: słuchawki z aktywną redukcją szumów Life Q35 można nosić przez cały dzień dzięki ich lekkiej konstrukcji i wyściełanym pianką zapamiętującą kształt nausznikom i pałąkowi na głowę. Wbudowany czujnik wykrywa, kiedy są wyjęte z uszu i natychmiast wstrzymuje dźwięk.

Połączenia ze sztuczną inteligencją: Mikrofony kształtujące wiązkę w słuchawkach z aktywną redukcją szumów Life Q35 odbierają Twój głos z niewiarygodną dokładnością dzięki zastosowaniu algorytmu AI, który został przetestowany tysiące razy. Połączenia brzmią wyraźnie, wyraźnie i bez niechcianych dźwięków.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
30 Komentarzy
Prześlij Komentarz