Niestety, ta okazja już wygasła

Soundbar Samsung HW-R550

lip 23. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zeszłoroczny model Soundbara ze średniej niższej półki. W październiku 2019r. wyrwałem go na promocji w Euro rtv za 699 i była to przez dłuższy czas świetna oraz chwilowa oferta, którą złapałem w ciemno.
Zestaw był już na pewno wielokrotnie wystawiany, ale nie wiem czy przez ciągłych użytkowników. Swój zestaw mam podłączony do QLEDa Q67RAT przez hdmi arc dla uzyskania najlepszego stałego połączenia. Dla mojego nieaudiofilskiego ucha brzmi bardzo poprawnie. Bass w wielu scenach jest mało agresywny, co z głośnikami Manty (bass jest po prostu wszędzie) wypada bardziej naturalnie. Wbudowane 4 tryby dźwięku: Standard (bardziej płaski, z delikatnym bassem), Inteligentny (tego używam na codzień, bass max na +2 robi robotę), Przestrzenny i Gra (tryb gra jest włączany jednocześnie z trybem gry obrazu). Co więcej, mamy do dyspozycji oddzielny korektor dźwięku dostępny w menu tv.
Możliwości powieszenia na ścianie raczej nie zauważyłem, co w połączeniu przewodowym dodatkowo odpada, ponieważ panel wejść przysłaniałaby ściana.
Jest to oczywiście zestaw 2.1, który możemy rozszerzyć o kolejne satelity (o oznaczeniu SWA-8500S w cenie ok. 520-530zł) w sposób bezprzewodowy, co chcę w swoim czasie zrobić. Soundbar bardzo dobrze radzi sobie z połączeniami bezprzewodowymi, których nie zrywa i utrzymuje.
Ogólne wrażenie jako soundbar sporo poniżej 1000 zł był to moim zdaniem najlepszy wybór i moja ogólna ocena to dobry+

Specyfikacja
Moc łączna zestawu [W] 320
Ilość kanałów 2.1
Ilość głośników 4
Moc głośników przednich [W] 4 x 40
Moc subwoofera [W] 160
Kolor Czarny
Radio Nie
Pilot Tak
Panel przedni nie
Złącze USB 1
Bluetooth Tak
WiFi Nie
Złącza HDMI 2
Wejście/wyjście audio 1/0
Wejście/wyjście optyczne 1/0
Wysokość [mm] 55
Szerokość [mm] 904
Głębokość [mm] 80
Waga [kg] 2.2
Wysokość [mm] 353
Szerokość [mm] 201
Głębokość [mm] 290
Waga [kg] 5

W przypadku szczegółowych pytań i zdjęć wynikających z zainteresowania, śmiało komentujcie lub pw, odpowiem z punktu widzenia kilkumiesięcznego użytkowania
Aktualizacje społecznościowe
34 Komentarze
Prześlij Komentarz