Niestety, ta okazja już wygasła
SOUNDBAR SAMSUNG HW-Q60T BLUETOOTH 5.1 360W
168° Zakończono

SOUNDBAR SAMSUNG HW-Q60T BLUETOOTH 5.1 360W

1.149zł1.499zł-23% Darmowa dostawa DarmowaAllegro Okazje
168° Zakończono
SOUNDBAR SAMSUNG HW-Q60T BLUETOOTH 5.1 360W
maj 18. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajna "grajbelka" z liczbą kanałów - 5.1 .

Opcjonalnie do suba można podłączyć dodatkowe satelitki - niestety po kablu.

Cena fajna, w oficjalnej polskiej dystrybucji cena jest w granicy 1499 - są na allegro tańsze oferty, ale od Januszy z niewiadomego pochodzenia.

Na stronie avansu/electro.pl cena taka sama:

- electro.pl/tel…60t

- avans.pl/tel…60t

Opis belki:
HW-Q60T 5.1-kanałowy soundbar z wiązką akustyczną. Doświadczenie kinowe z dźwiękiem przestrzennym DTS Virtual: X 3D Zaawansowane technologie akustyczne z idealnie zrównoważonym dźwiękiem wypełniającym pomieszczenie.
Dźwięk 3D o jakości kinowej w domu
Podnieś poziom rozrywki dzięki wciągającemu dźwiękowi 3D. Moc Samsung Soundbar Q60T sprawia, że dźwięk przestrzenny ożywa dzięki głośnikom, które strzelają z przodu, z boku i z góry. Ponadto jest idealnie dopasowany do telewizorów Samsung QLED z prostszą konfiguracją, dopasowanym wyglądem i zintegrowanym dźwiękiem.
Dźwięk przestrzenny 3D
Wciągające doświadczenie DTS Virtual: X zmienia Twój salon w teatr. Potężny dźwięk przestrzenny 3D ożywa, odtwarzając dźwięk, który sprawia, że czujesz się, jakbyś był częścią sceny.
Samsung Acoustic Beam
Technologia Samsung Acoustic Beam miksuje i zapewnia dźwięk, który wydaje się dokładnie w miejscu akcji na ekranie. Prawdziwy dźwięk 5.1-kanałowy, który naprawdę Cię porusza.
Q-Symphony
Przełomowa technologia, która synchronizuje głośniki Samsung QLED TV z głośnikami soundbar z serii Q, zapewniając pełniejszy, bardziej wciągający, kinowy dźwięk.
Dźwięk adaptacyjny
Soundbar Q60T analizuje sygnał dźwiękowy, aby automatycznie dostarczać zoptymalizowany dźwięk na podstawie każdej sceny. Dźwięk adaptacyjny pozwala wyraźnie słyszeć głosy przy najniższych poziomach głośności, dzięki czemu słychać nawet najcichsze rozmowy.
Samsung OneRemote Potrzebujesz tylko jednego pilota. Przyciski sterowania listwą dźwiękową, takie jak zasilanie, głośność, a nawet efekty dźwiękowe za pomocą pilota telewizora Samsung.
Aktualizacje społecznościowe
47 Komentarzy
Prześlij Komentarz