Niestety, ta okazja już wygasła
Soundbar LG SL8YG
390° Zakończono

Soundbar LG SL8YG

1.549zł1.945zł-20%iBOOD Okazje
51
390° Zakończono
Soundbar LG SL8YG
gru 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Testy:
whathifi.com/reviews/lg-sl8yg
expertreviews.co.uk/lg/1410694/lg-sl8yg-soundbar-review

Soundbar + subwoofer LG Dolby Atmos | technologia Meridian | SL8YGWbudowana technologia Dolby Atmos otoczy Cię trójwymiarowym dźwiękiem i zapewni wciągające wrażenia. Dzięki zaawansowanym ulepszeniom dźwięku od Meridian Audio, LG zapewnia bogate, wysokiej jakości dźwięki.

Technologia Meridian Soundbar LG SL8YG zawiera zaawansowaną technologię cyfrowego przetwarzania sygnału firmy Meridian. Tworzy szerokie pole dźwiękowe, przenosząc dźwięk na wyższy poziom i rozszerza 2-kanałowe wejście do 3 kanałów bez zniekształceń.

Zanurz się w trójwymiarowym dźwiękuSoundbar ten obsługuje Dolby Atmos i DTS: X, aby naprawdę zanurzyć się w ulubionych filmach. SL8YG ma 440 W, kanał 3.1.2 Dolby Atmos z głośnikiem skierowanym w górę.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczościDźwięk o wysokiej rozdzielczości zapewnia częstotliwość próbkowania 96 kHz i 24-bitową głębię, co przyczynia się do dokładniejszego dźwięku i przyjemniejszego słuchania.

Z wbudowanym Asystentem GoogleJest to pierwszy na świecie soundbar, który obsługuje zarówno Asystenta Google, jak i Dolby Atmos. Jednym prostym słowem: „OK Google” słucha poleceń głosowych, aby znaleźć informacje i tak dalej.

Wideo 4K z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczościDzięki technologii umożliwiającej przesyłanie filmów 4K HDR i Dolby Vision bez utraty wydajności, głośnik LG Soundbar zapewnia kompletne, wysokiej jakości wrażenia wizualne.

Wbudowany ChromecastPrzesyłaj całą swoją ulubioną muzykę dzięki technologii Chromecast. Otwórz aplikację obsługującą przesyłanie, taką jak Spotify, dotknij przycisku przesyłania, a głośnik LG Soundbar SL8YG natychmiast ją odtworzy.

Wszechstronna łącznośćSoundbar LG SL8YG ma różne wejścia i przydatne opcje, takie jak podwójne HDMI, połączenia optyczne i Bluetooth.
Aktualizacje społecznościowe
IBOOD OkazjeIBOOD okazja
Najlepsze komentarze
51 Komentarzy
Prześlij Komentarz