Niestety, ta okazja już wygasła
Soundbar JBL BAR 3.1 w atrakcyjnej cenie @RTVEUROAGD
142° Zakończono

Soundbar JBL BAR 3.1 w atrakcyjnej cenie @RTVEUROAGD

1.772,40zł2.199zł-19% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
15
cze 8. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo dobry i chwalony w swoim przedziale cenowym soundbar JBL BAR 3.1 w promocji "Festiwal rabatów" za 1.772,40 zł.
Aby uzyskać cenę końcową należy podczas zakupów podać kod promocyjny: FESTIWALRABATOW, który obniży cenę początkową 2.199,00 zł o 300 zł. Następnie korzystamy z promocji zakupu na raty: 2 raty gratis! 30 rat RRSO 0%, przez co dwie raty po 63,30 zł zapłaci za nas sklep, czyli obniży to cenę o 126,60 zł. Dodatkowo pierwszą ratę za soundbar zapłacimy dopiero za 3 miesiące :).

Festiwal rabatów trwa do 10.06.2018 r., a promocja zakupów ratalnych do 02.07.2018 r.
Zakupy możliwe w sklepie stacjonarnym i internetowym.

88456.jpg88456.jpg88456.jpg
Oto kilka parametrów tego sprzętu:


Liczba kanałów: 3.1
Moc całkowita: 450 W
Dekodery dźwięku: Dolby Audio, Dolby Digital
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
Typ subwoofera: aktywny, bezprzewodowy
Złącza: 4x HDMI, optyczne, AUX, USB
Aktualizacje społecznościowe
Niestety kupon nie działa poprzez stronę. Trzeba się kontaktować z infolinią pod nr 855 855 855. W niedzielę do g. 20

Grupy

15 Komentarzy
Z ciekawości zapytam czy bywają na sprzedaż jakieś tanie soundbary na przykład zamiast głośników przenośnych typu tronsmart, jbl, anker itd.
Taaaa 450 W .... chyba przy skuteczności 10% max
A ja mam pytanie czysto technicznie czy majac do dyspozycji w tv zlacze hdmi usb euro mozna taki lub inny soundbar podłączyć?
Oczywiście. Jeśli Twój telewizor obsługuje HDMI ARC (sprawdź w instrukcji) to podłączając soundbar pod to wejście będziesz mogła sterować głośnością soundbara pilotem od telewizora. Ponadto soundbar będzie się wtedy sam włączał i wyłączał, razem z tv.
Mam JBL BAR 5.1, czyli w sumie bardzo podobny sprzęt do tego, tyle że z dodatkowymi odpinanymi satelitkami. Bardzo polecam.
bilinio08/06/2018 13:12

Oczywiście. Jeśli Twój telewizor obsługuje HDMI ARC (sprawdź w instrukcji) …Oczywiście. Jeśli Twój telewizor obsługuje HDMI ARC (sprawdź w instrukcji) to podłączając soundbar pod to wejście będziesz mogła sterować głośnością soundbara pilotem od telewizora. Ponadto soundbar będzie się wtedy sam włączał i wyłączał, razem z tv.Mam JBL BAR 5.1, czyli w sumie bardzo podobny sprzęt do tego, tyle że z dodatkowymi odpinanymi satelitkami. Bardzo polecam.Jest jeszcze możliwość podłączenia do TV poprzez kabel optyczny, ale chyba wtedy nie ma możliwości sterowania głośnością za pomocą pilota od TV? Pewnie i automatyczne załączanie i wyłączanie soundbara nie działa? Czy się jednak mylę?
bilinio08/06/2018 13:12

Oczywiście. Jeśli Twój telewizor obsługuje HDMI ARC (sprawdź w instrukcji) …Oczywiście. Jeśli Twój telewizor obsługuje HDMI ARC (sprawdź w instrukcji) to podłączając soundbar pod to wejście będziesz mogła sterować głośnością soundbara pilotem od telewizora. Ponadto soundbar będzie się wtedy sam włączał i wyłączał, razem z tv.Mam JBL BAR 5.1, czyli w sumie bardzo podobny sprzęt do tego, tyle że z dodatkowymi odpinanymi satelitkami. Bardzo polecam.


Teoria jest piękna, ale nie zawsze tak to działa
mam LG 49ub820v-zh (ma może ze 2-3 lata) i nie dogaduje się pod względem sterowania po ARC z Yamaha ATS-2070.
Sam dźwięk bardzo cacy, ale soundbar ani się nie włącza po włączeniu telewizora, ani sterowanie głośnością nie działa z pilota telewizora. w praktyce sprowadza się to do tego, że pilotem do TV włączam TV (właściwie tylko do tego mi służy + przełączanie źródła sygnału), następnie dekoder pilotem do dekodera i na końcu pilotem do soundbara włączam głośniki. trochę głupie, teoria była inna, a życie zweryfikowało.
orzo9208/06/2018 13:26

Teoria jest piękna, ale nie zawsze tak to działa mam LG 49ub820v-zh ( …Teoria jest piękna, ale nie zawsze tak to działa mam LG 49ub820v-zh (ma może ze 2-3 lata) i nie dogaduje się pod względem sterowania po ARC z Yamaha ATS-2070. Sam dźwięk bardzo cacy, ale soundbar ani się nie włącza po włączeniu telewizora, ani sterowanie głośnością nie działa z pilota telewizora. w praktyce sprowadza się to do tego, że pilotem do TV włączam TV (właściwie tylko do tego mi służy + przełączanie źródła sygnału), następnie dekoder pilotem do dekodera i na końcu pilotem do soundbara włączam głośniki. trochę głupie, teoria była inna, a życie zweryfikowało.= zakup pilota uniwersalnego i już
orzo9208/06/2018 13:26

Teoria jest piękna, ale nie zawsze tak to działa mam LG 49ub820v-zh ( …Teoria jest piękna, ale nie zawsze tak to działa mam LG 49ub820v-zh (ma może ze 2-3 lata) i nie dogaduje się pod względem sterowania po ARC z Yamaha ATS-2070. Sam dźwięk bardzo cacy, ale soundbar ani się nie włącza po włączeniu telewizora, ani sterowanie głośnością nie działa z pilota telewizora. w praktyce sprowadza się to do tego, że pilotem do TV włączam TV (właściwie tylko do tego mi służy + przełączanie źródła sygnału), następnie dekoder pilotem do dekodera i na końcu pilotem do soundbara włączam głośniki. trochę głupie, teoria była inna, a życie zweryfikowało.


Miałem zestaw z IKEI Uppleva 2.1 z HDMI ARC oraz TV Philipsa z HDMI ARC i czasem zadziałało, czasem nie, a w końcu podłączyłem optycznym wyjście z TV.
andy_2808/06/2018 13:34

= zakup pilota uniwersalnego i już


aż tak mi to nie przeszkadza. mówię po prostu o tym, że mówienie o sterowaniu pilotem od TV dźwiękiem z soundbara może nijak się mieć do rzeczywistości i warto być tego świadomym
pwil08/06/2018 13:38

Miałem zestaw z IKEI Uppleva 2.1 z HDMI ARC oraz TV Philipsa z HDMI ARC i …Miałem zestaw z IKEI Uppleva 2.1 z HDMI ARC oraz TV Philipsa z HDMI ARC i czasem zadziałało, czasem nie, a w końcu podłączyłem optycznym wyjście z TV.To napisz, czy po optyku działa sterowanie głosem sounbara za pomocą pilota od tv i automatyczne włączanie i wyłączanie soundbara w momencie wączania/wyłączania tv?
orzo92cze 8. 2018

aż tak mi to nie przeszkadza. mówię po prostu o tym, że mówienie o ster …aż tak mi to nie przeszkadza. mówię po prostu o tym, że mówienie o sterowaniu pilotem od TV dźwiękiem z soundbara może nijak się mieć do rzeczywistości i warto być tego świadomymW JBL 3.1 jest jeszcze opcja sterowania głośnością tv poprzez IR pilota od sounbara, po jego odpowiednim skonfigurowaniu.
andy_28cze 8. 2018

To napisz, czy po optyku działa sterowanie głosem sounbara za pomocą pi …To napisz, czy po optyku działa sterowanie głosem sounbara za pomocą pilota od tv i automatyczne włączanie i wyłączanie soundbara w momencie wączania/wyłączania tv?To jest możliwe chyba tylko za pośrednictwem HDMI ARC.
Zgadza się, aczkolwiek w przypadku skonfigurowania pilota od TV, właśnie nim można włączyć obydwa urządzenia (po optyku też).
andy_28cze 8. 2018

To napisz, czy po optyku działa sterowanie głosem sounbara za pomocą pi …To napisz, czy po optyku działa sterowanie głosem sounbara za pomocą pilota od tv i automatyczne włączanie i wyłączanie soundbara w momencie wączania/wyłączania tv?


Jeśli pilot od soundbara jest na tyle zaawansowany to tak. U siebie nie mam soundbara, tylko amplituner 6.1, podłączony optykiem pod TV. Przy soundbarze 2.1, bez potrzeby dekodowania większej ilości kanałów w sumie wystarczy analog.
andy_28cze 8. 2018

Jest jeszcze możliwość podłączenia do TV poprzez kabel optyczny, ale chyba …Jest jeszcze możliwość podłączenia do TV poprzez kabel optyczny, ale chyba wtedy nie ma możliwości sterowania głośnością za pomocą pilota od TV? Pewnie i automatyczne załączanie i wyłączanie soundbara nie działa? Czy się jednak mylę?


Jeśli chodzi np. o mój przypadek to się mylisz bo mam tv LG i soundbara LG połączonego po optyku i wszystko działa, włączanie wyłączenia automatyczne razem z tv i regulacja głośności oczywiście tez... Ale nie wiem czy wszędzie jest tak samo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst