Ta okazja kończy się 31 lipca 2024 o 21:59
-273°
Opublikowano 9 godzin temu

Soplica dla nowożeńców > kup minimum 35 butelek Soplicy Szlachetnej 500ml, zachowaj paragon i odbierz spersonalizowane etykiety na butelki

Stacjonarnie: Ogólnopolska
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
3 390
3 063

O tej okazji

W ramach współpracy Soplicy, Biedronki oraz strony zMiłości.pl – wiodącego portalu oferującego zaproszenia i dodatki ślubne – konsumenci mają możliwość stworzenia personalizowanych etykiet na Soplicę Szlachetną. Wystarczy zakupić minimum 35 butelek Soplicy Szlachetnej 500 ml w Biedronce, zachować paragon i zarejestrować go na stronie z-milosci.pl/c/e…ica, aby bezpłatnie zamówić spersonalizowane etykiety. A do wyboru klient ma wiele etykiet w różnych stylach. Klienci otrzymują również zniżkę 15% na cały asortyment dostępny na stronie zMiłości.pl. Można też kupić etykiety na Soplicę Smakową o pojemności 100 ml, która będzie prezentem dla gości weselnych, ale również zaproszenia czy winietki. Wszystkie wybrane przez nowożeńców elementy będą wówczas utrzymane w jednym, współgrającym ze sobą stylu. Akcja trwa do 31 lipca.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Nie
  Kto kupuje teraz alkohol na wesele? Ostatnio byłem na weselu gdzie były same napoje bezalkoholowe w tym wina i piwa. Co to był za ubaw.
  Awatar użytkownika mloody
  Na takie "G" przyjeżdża się z Alko w bagażniku i imprezę przenosi na parking przed Lokalem gdzie młodzi organizują wesele.
 2. Awatar użytkownika Waldek_Zcargo
  soplice na wesele? przecież to piją żule po krzakach, syf taki jak żołądkowa, krupnik, czy bocian
  Awatar użytkownika laughterek
  Ważne, że burżuazja czuwa.
 3. Awatar użytkownika djluke
  W tytule 30 flaszek, w treści 35. Doprecyzuj.
 4. Awatar użytkownika quercus
  Wreszcie coś dla ludzi.
Awatar użytkownika