Sony WI-1000X czarne
-112°Zakończono

Sony WI-1000X czarne

799zł999zł-20%Emag Okazje
9
mar 14.
Aktualizacje społecznościowe
Emag OkazjeEmag kod promocyjny

Grupy

9 Komentarzy
Bezprzewodowe słuchawki na kablu i pętli
d00pek1 min

Bezprzewodowe słuchawki na kablu i pętli


Paradoksalnie rozsądne rozwiązanie - nie da się ich zgubić a do tego oferują normalny czas pracy (w/g Sony do 10h, w/g testów do ok. 9.5h)... Airpodsy są świetne ale czas pracy na baterii to kpina.
d00pek5 g, 41 min

Bezprzewodowe słuchawki na kablu i pętli


Mam LG A100, I są rewelacyjne. Zwłaszcza do biegania, gdyż dodatkowo mają wbudowane głośniki!, więc chowasz pchełki i nie ma efektu mikrofonowego. Poza tym same pchełki nie wypadają z uszu podczas biegu, bo nie mają obciążenia od panelu sterowania tudzież baterii, no i są symetrycznie obciążone. Przy tym łatwe do sterowania podczas biegu. Nie oceniaj kolego książki po okładce, bo wszystko zależy od tego, do czego je potrzebujesz!
Qaz1236 g, 41 min

Paradoksalnie rozsądne rozwiązanie - nie da się ich zgubić a do tego ofe …Paradoksalnie rozsądne rozwiązanie - nie da się ich zgubić a do tego oferują normalny czas pracy (w/g Sony do 10h, w/g testów do ok. 9.5h)... Airpodsy są świetne ale czas pracy na baterii to kpina.


Kpina to bezprzewodowe- przewodowe słuchawki
widzisz11 g, 22 min

Mam LG A100, I są rewelacyjne. Zwłaszcza do biegania, gdyż dodatkowo mają w …Mam LG A100, I są rewelacyjne. Zwłaszcza do biegania, gdyż dodatkowo mają wbudowane głośniki!, więc chowasz pchełki i nie ma efektu mikrofonowego. Poza tym same pchełki nie wypadają z uszu podczas biegu, bo nie mają obciążenia od panelu sterowania tudzież baterii, no i są symetrycznie obciążone. Przy tym łatwe do sterowania podczas biegu. Nie oceniaj kolego książki po okładce, bo wszystko zależy od tego, do czego je potrzebujesz!


Mam teraz QCY qs1..... Od tego czasu jak jest kabel z bt, to się śmieję. Do tego za jakie pieniądze!!
Najlepsze słuchawki dla aktywnych i do pracy poza biurowej. Bardzo wygodny pałąk, słuchawki stabilnie trzymają się ucha, długi czas pracy na baterii. Na plus należy wymienić dobrą jakość dźwięku jak na bezprzewodowe pchełki oraz najlepsze w klasie tłumienie aktywne. Minusy świadczą o braku zrozumienia tematu. Nie sztuka mieć małe g.... w uchu, które przestaje działać po 3 godzinach rozmów/słuchania muzyki w środku pracowitego dnia.
Polecam - korzystam od roku
d00pekmar 14.

Mam teraz QCY qs1..... Od tego czasu jak jest kabel z bt, to się śmieję. Do …Mam teraz QCY qs1..... Od tego czasu jak jest kabel z bt, to się śmieję. Do tego za jakie pieniądze!!


Poczekam aż zgubisz
widzisz13 g, 47 min

Poczekam aż zgubisz


Wypluj to, Waćpan!
Naprawdę nie tak łatwo, bo ja umiem,a jeszcze mam stereo
d00pekmar 23.

Wypluj to, Waćpan!Naprawdę nie tak łatwo, bo ja umiem,a jeszcze mam st … Wypluj to, Waćpan!Naprawdę nie tak łatwo, bo ja umiem,a jeszcze mam stereo


Przyjemności z korzystania
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst